Rihanna 2013 Albümü Çıkıyor mu?

11

Evet sevgili dostlar bugün ki makalemize hoşgeldiniz diye bir içerik girecektim ama vazgeçtim. Böyle içerik mi olur zaten. Rihanna’dan bir haber var bugün. 30 Mayıs Tarihinde İnönü Stad’ında Rihanna konser verdi hatırlayacaksınız. Dün akşam saatlerinde ki konsere ilgi çok büyüktü öyle böyle değil. İnönü Stadı dolmuş taşmış. Rihanna sonuçta bu dolduracak diyeceksiniz. Evet evet doldurmuş. Haberimize geçelim en iyisi biz. Haberimiz Rihanna’dan. 2013 Albümü yapıyormuş saygı değer hanfendimiz.

Hem slow olsun hem hareketli olsun dünya çapında bir üne sahip olan Rihanna, 30 Mayıs 2013 günü İstanbul’da konser verdi. Bu konserden görüntülerden sunacağız sizlere ama Rihanna 2013 Albümü çok yakında piyasaya çıkacak haberlerini aldık. Hemen sizlere duyuralım istedik.

Rihanna-2013-İstanbul-Konseri

Popüler müziğin güzel ismi Rihanna yeni albüm hazırlıklarına şimdiden başladı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü sanatçılardan Rihanna Instagram aracılığı ile yeni albüm hazırlıklarında olduğu resmi paylaştı. Instagram hesabında yayınladığı stüdyo çalışmaları esnasında çektirdiği fotoğrafı ile 2013 yeni albüm hazırlıkları içinde olduğunu belirterek herkesi sevindirdi. Rihanna‘nın bugün vermiş olduğu İstanbul konserinde herkesi coşturdu. 2013 Yeni Albümü 8. Albüm çalışmalarına başlayan Rihanna‘nın prodüktörü bu haberi doğrulayarak 2013 Albümünün bir an önce çıkacağını da belirtiyor. Rihanna‘nın prodüktörünün açıklaması ise; Mariah Carey’le, Jennifer Lopez’le çalıştığını, Londra’da Jessie J. için iki şarkı hazırladığını ve Rihanna’nın yeni albümü için birkaç şarkı üzerinde çalıştığını da ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.