Minoxidil

Minoxidil damarların geniştelitip gevşemesi sayesinde saç/kıl çıkmasını sağlayan, yani bir başka anlatım ile hızlandırıp kolaylaştıran bir solüsyondur . Uzmanlar tarafından yoğun olarak yapılan araştırma ve incelemelerde bilhassa androgenetik sebeplerden dolayı çokça karşılaşılan kıl/saç dökülmelerinin iyileştirilmesinde son derece başarılı sonuçlar verdiği tespit edilmiş ve bu ürün, en seçkin laboratuvarlarda konusunda uzman olan kişiler tarafından geliştirilerek satışa sunulmuştur.

Minoxidil bir vasodilatördür. Uzmanların incelemelerinde en fazla saç ve sakal dökülmelerinin androgenetik olduğu belirlenmiştir ve minoxidil bu tarz dökülme ve sakal saç kayıplarını çözüme ulaştırmak amacı ile hedeflenerek üretilmiştir.

Düzenli olarak kullanımda her hangi bir koku bırakmayan bu ürün, yalnızca saç ve sakal değil kıl ve tüylenme istediğiniz her türlü bölgede gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Saç ve kıl dendiğinde en çok tavsiye edilen ilk üründür.

Minoxidil harika bir diğer değerli özelliği ise, kıl ve saçların büyüme hızını sayesinde belirli bir boya gelmeden oluşan dökülmeyi önlemesidir.

Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana yoğun bir şekilde ilgi gören ve kullanıcılar tarafından memnun edici sonuçlar alınan kellik tedavisi köselik tedavisinde bir numaralı üründür. Bunun yanında  sakal çıkarma konusunda oldukça etkisi vardır. Sakal çıkarma yöntemlerinde ilk sırada yer almaktadır. Sakal nasıl çıkar diye artık düşünmeyin.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.