Rinoplasti ile Harika Burunlar

Rinoplasti halk dilinde burun estetiği olarak geçiyor. Son yıllarda giderek artan ve bazen sadece düzeltme bazen de kemerli burunları harika bir şekle çevirmek için kullanılan bu ameliyat çok daha kolay ve sancısız dönemlere giriyor. Eskilerde yüzleriniz şişer morarır ve günlerce dışarıya çıkmanız bile imkansız hale gelirdi. Oysa artık morarmayan ve çok az şişen yüz hatlarınız ile burun estetiğiniz çok daha kolay bir aşamaya gelmiş oluyor.

Rinoplasti alanında uzman olan doktorlar ile çalışmanız dahilinde zaten kuşku duymanız ya da olur mu olmaz mı, pişman olur muyum olmaz mıyım gibi düşünceleri kafanızdan atmış oluverirsiniz. Rinoplasti operasyonu yapan Doktor Leyla Arvas ile tanıştığınız zaman korkularınızın yersiz olduğunu da anlamış olacaksınız.

mini-rinoplasti-nedir

Rinoplasti fiyatları burun yapısına göre değişkenlik gösterecektir. Bazı burunlar oldukça fazla kemerli ve zorlu bir şekilde ameliyat istemektedir. Dolayısı ile bunun kaç saat süreceğini hesaplayan ve tüm noktaları ön plana alan doktorunuz fiyatını belirliyor olacaktır. Rinoplasti fiyatları artık el yakmayan ve biraz para biriktirme ile yapılacak bir düzeye geldiğini de belirtmek isteriz. Rinoplasti fiyatları için Doktor Leyla Arvas ile görüşebilir ve kendiniz için uyumlu olan fiyatları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda ödemeleri nasıl yapacağınız ve ödeme kolaylıklarının nasıl olacağını da yine detayları ile öğrenmek için karşılıklı bir görüşme yapmanız şart olacaktır.
Burun tıkanıklığı içinde yapılan bu ameliyat hem nefes alma zorluğunuzu ortadan kaldırıyor hem de aynı zamanda burunlarınızın şekil almasını sağlamış oluyor. Sonuç olarak başarılı bir buruna ve sağlıklı bir buruna sahip olmak hiçte zor olmuyor. Burun tıkanıklığı içinde muayene olunuz ve kararınızı doktorunuz ile veriniz. Burun tıkanıklığı ve dahası için tüm bilgileri de yine alabilir ve öncesi ile sonrası arasında ki farklı görebilirsiniz. Son teknolojik aletler ile artık operasyonlar yapıldığı için sorunlar en aza inmiş oluyor ve harika burnunuz ile çok yakında tanışmış oluyorsunuz. Zamanı ertelemeyin ve değişikliğe evet deyin.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.