Sahibinden Mobil Uygulaması Birinci Oldu

10

Ülkemizin en önemli e-ticaret firmalarından olan sahibinden, geliştirdiği mobil uygulamalar ile başarılı sonuçlar elde ediyor. Yapılan anketlerde ” yılın dikkat çeken mobil uygulamaları ”, ”e-ticaret” ve ”emlak” kategorilerinde birinci seçildi. Mobil yönünden de başarısını hızla sürdüren firma geleceğe dair önemli yatırımlarda yapmış oldu. 

Bilindiği gibi şuanda Türkiye’nin bir numaralı e-ticaret sitesi. Digital Age Dergisi ve Mobil Pazarlama Derneği MMA Türkiye tarafından yapılan araştırmalarda sahibinden.com’un akıllı telefon ve tabletler için geliştirdiği mobil uygulamalar kendi kategorilerine göre diğer mobil uygulamalardan çok farklı şekilde önde.

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Göncü yaptığı açıklamada Digital Age Dergisi ve mobil pazarlama alanındaki en yetkin kurumlardan biri olan MMA Türkiye’nin değerlendirmesinde elde ettikleri birinciliklerinin kendi adlarına aşırı gurur verici olduğunu ve ilerleyen yıllarda daha farklı şekilde hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

Türkiye’de ve dünyada tekil hit konusunda da milyonları çekmeyi başaran sahibinden.com, şuanda her ay 28 milyon tekil ziyaretçi düzenli olarak giriş yapıyor. Aylık aktif kullanıcı sayısı ise Android’de 1,34 milyon ve iOS’te 896 bine ulaşmış durumda. Fazla geçmeden hemen gelecek olan yıllarda mobil sektörün daha fazla rağbet göreceğini söyleyen sahibinden.com yöneticileri, çalışmalarında bu yönde olduğunu söylüyorlar.

Darısı tüm büyük firmaların başına diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.383 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.