Samsung, Çin’de Rekorlar Yazdı

11

Samsung, üretmiş olduğu ve satışa çıkardığı tüm telefonlarda inanılmaz rakamlara ulaşıyor. Bu haberimizde ise Çin’de ki Samsung telefonlarının rekor satış düzeyine ulaşması üzerine olacak. Tüm dünyada artık hemen hemen herkes’de bir akıllı telefon var. Bu akıllı telefonların neredeyse bir çoğu Samsung’un ürettiği diyebiliriz. Çünkü o kadar geliştirdiler ki akıllı telefonlarda ki özellikleri artık herkesin alma gereği duyuyor nerede ise. Haberimiz ise Çin’den geliyor. Samsung, Çin’de rekor kırdı.

Samsung, son çıkarmış olduğu akıllı telefonlar ile daha bir popüler hale geldi. Kısa bir süre önce Samsung, Galaxy S4’ün 10 milyon satış rakamını yakaladığını ve bunu 26 gün gibi kısa sürede yaptığını açıklamıştı. Galaxy S4 ile rekorlar kıran Samsung, yeni bir rekora daha imza attı.

samsung-rekor-kırd

Strategy Analytics araştırma şirketinin araştırmalar sonucunda açıkladığı raporda Samsung, 2013’ün ilk çeyreğinde sadece Çin’de 12,5 milyon akıllı telefon satma başarısını gösterdi. Samsung’u ikinci sırada 8.1 milyon adet akıllı telefon ile Huawei takip ediyor.

Samsung’un Galaxy serisi ile yükselişi her geçen gün daha da artıyor. Bu başarı ve yükseliş Galaxy Not 3 ve Galaxy S4’ün değişik modelleri ile devam etmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.