Samsung Galaxy Note 4 Premium Farklı Özelliklerde Gelecek

12

Tablet dünyasında Samsung’un eline kimse su dökemez. Gerçek anlamda adamlar yapıyor ve kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki harika özellikte kolaylık sağlayacak nitelikte tabletler üretiyor. Phaplet ailesinin yeni üyesi olması beklenen Galaxy Note 4, ne zaman çıkacak ve buna ait bir çok dedikodu çıkıyor ortaya. Aynı zamanda Galaxy Note 4’ün Premium versiyonu da çıkacağı yine sızıntılar arasında.

Galaxy Note 4 ne zaman çıkacağı belli olmazken cihaza dair detaylar geliyor. Bloglardan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda magnezyum, çelik ve alüminyum gibi malzemelerin kullanacağı söyleniyor cihazda. Bildiğiniz gibi Samsung’un kullandığı malzemeler eleştiri konusu olmuştu daha önce ki cihazlar için. Ancak bu yeni versiyonunda kullanacağı malzemeler ile birlikte Samsung kullanmayan kişileri de kendine çekebilecek.

Aynı zamanda Galaxy Note 4 sesleri yükselirken Note 4 Premium’da yine gelmesi beklenen cihazlar arasında olduğu söyleniyor. Bu cihazda ki dikkat çekici özelliğin ise OIS’in gelmesi olarak görülüyor. Neydi OIS, otomatik optik sabitleyici. Yani kamerada sabitleme yapabiliyor.

galaxy-note-4

Galaxy Note 4 Premium şuan için sadece Kore’de satışa sunulacağı söyleniyor. Bunu daha önce Galaxy Round’da görmüştük, ancak henüz net bir resmi yayın yok. Bakalım ne olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.383 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.