Samsung Galaxy S8 Plus, Note 7 ile Aynı Pil Kapasitesine Sahip Olacak

29

Samsung Electronics muhtemelen yaklaşmakta olan amiral gemisinin iki versiyonu için 3.000 ve 3.500 mAh pil ile gitmeyi kararlaştırdı. The Investor’dan yeni bir rapora göre, daha büyük S8 Plus modelinin kapasitesi 3,500 mAh’de Galaxy Note 7 ile aynı olacakken, Galaxy S8’in daha küçük modeli 3.000 mAh güç ünitesi kabul edecek.

Haberler Güney Koreli Haber 1’e konuşan Samsung yetkililerinden geldi. O, şirketin bir dizi test yaptıktan sonra konuyla ilgili bir “nihai karara” ulaştığını söylediğini aktardı.

Geçen yılki Galaxy Note 7 çelişkisinin ardından, Samsung’un pil tedarikçileriyle bazı değişiklikler yaptığı bildirildi. Japon şirket Murata Manufacturing Samsung’un yan kuruluşu Samsung SDI ve Çin’in ATL yanında bir sağlayıcı olarak dahil edildi. Güney Koreli teknoloji devi patlayan şablonların çağrılmasından sonra ATL ile olan bağları kesmeyi seçtiğine dair söylentiler bulunduğunun belirtileri mevcuttu ancak henüz hiçbir şey resmi olarak onaylanmadı.

Diğer raporlar, Samsung’un son zamanlarda ortaklarından büyük miktarda akıllı telefon bileşeni almaya başladığını ve bu da Galaxy S8’in seri üretiminin çok yakında başlamak üzere olduğunu gösterdiğini ileri sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.394 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.