Selfie’lerinizi Ekmek Dilimlerine Bastırın!

12

Bu nasıl başlık demeyin. Adamlar yapmışlar abi. Selfie çılgınlığı tüm dünyada sürerken yeni akımlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. İlk olarak Oscar ödül töreninde Ellen DeGeneres tarafından yayılan ve milyonlarca kez paylaşılan fotoğraf ile doğdu. Selfie olarak adlandırıldı ve Türkçe’de özçekim olarak literatüre geçti. Bu süre zarfında bir çok Selfie adında telefonlar, telefon kılıfları ve araçlar üretildi. Yenisi ise haberimizde.

Telefonlar, kılıflar ve hatta App Store’da Selfie için özel sayfa bile açılmış durumda. Selfie akımının önünü alamıyoruz artık. Haberimiz ise bir selfie fotoğrafınızı çekip bunu ekmek diliminde görmenizi sağlayan aracın üretimi. Selfie’nizi çektiniz ve sıra şimdi bunu ekmek dilimlerinde görme vakti. Evet yanlış duymadınız ilk başlarda çok salakça gelse de Selfie adı altında bir araç üretildi ve çektiğiniz selfie fotoğrafınızı ekmek diliminde görebiliyorsunuz.

selfie

Vermont Novelty Toaster Corporation adresine giriyorsunuz renginizi seçip 79 dola karşılığında size şirket gönderiyor kızartma makinasını. Sabahları gayet güzel gider ancak lüzumsuz gibi de duruyor.

1 yorum

  1. Burak Göç dedi ki:

    Bu millet neden bu selfie olayına bu kadar takıntılı anlayamıyorum. Ulan 40 yıldır ben “mukavva” diye bir sözcükle uğraşıyorum didişiyorum adamlar bunu değiştirmiyor, konu selfie olunca yok yok hemşeriiim orada dur o selife değil “özçekim” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.383 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.