Serebro ve Emre Altuğ İstanbul Konseri

18

Serebro ve Emre Altuğ İstanbul’da konser verecek. Evet yanlış duymadınız. Aslında ben yanlış duydum sandım ama değilmiş. Ülke olarak sizlerde öyle tabi ilk kez YouTube’da gördük onları. 3 arkadaş arabada çektikleri video ile tüm dünyada bir numaraya kadar yükseldiler. Mama Lover isimli şarkıyı seslendiren bu 3 arkadaşı aslında şarkının güzelliği için sevmedik biz. Biz onları onlar olduğu için sevdik. Hepsi de birbirinden güzel olan bu 3 Rus genç sanatçı, Türkiye’de bir konser verecekmiş.

Kendi çekmiş oldukları klip ile bir anda dünya çağında bir üne kavuşan grup Serero Türkiye’ye geliyor. Bu üç çekici ve güzel bayanın otomobilin içine yerleştirdikleri kamera ile çektikleri Mama Lover klibi milyonlarca kişi tarafından izlenerek herkesi gönlünden yaraladı. Serebro Grubu 30 Mayıs 2013 Perşembe günü Maslak Arena’da konser vererek izleyenleri yine büyüleyecek. Bu sefer canlı olarak. Güzelliklerinin yanı sıra sexy oldukları gerçeği var tabi ki. Serebro Grubuna ise şarkıcı Emre Altuğ eşlik edecek. Yakışıklı popçu Emre Altuğ Sıcak Sımsıcak adlı şarkısını da Serebro ile birlikte seslendirmesi bekleniyor.

Serebro Emre Altuğ İstanbul Konseri

Serebro Emre Altuğ İstanbul Konseri ne zaman?

Serebro’nun klip parçası olan Mama Lover şarkısını Emre Altuğ ile düet yapacak olan grubun konser bilgilerini ve Serebro & Emre Altuğ Konseri Bilet Fiyatlarını yazımızın devamından ulaşabileceksiniz.

Serebro & Emre Altuğ Konseri Nerede Olacak ?

Konser Maslak Arena’da 30 Mayıs Tarihinde gerçekleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.418 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.