2012’nin En Güzel Filmleri

3

Sizlere 2012 nin en komik yerli yapım filmlerinden birinden bahsetmek istiyorum.Filmin ismi “Bana Bir Soygun Yaz”.Başrollerini Hakan Yılmaz’ın oynadığı mükemmel bir komedi filmi.

Filmi kısaca özetlersek; Onur kız arkadaşı ile kavga eder ve Ankaraya gitmek için yola koyulur.Yolda Haçamat Hüso diye biriyle tanışır.Haçamat Hüso Ankaraya giderken yanında gizli bir paket götürür.Fakat Onur ile paketleri karışınca olaylar gelişmeye başlar. Sizlerin bu Bana Bir Soygun Yaz Full izle filmini izlemenizi tavsiye ediyorum. Hakan Yılmaz’dan güzel bir komedi filmi..
Moskovanın Şifresi Temel filmide gayet komik ve eğlenceli bir film.İlk filme oranla daha güzel esprileri daha komik ve anlaşılır biçimdeydi.

İlk çekimleri Rusya’da olan film, Moskova’dan Trabzon’a yaşanan aksilikleri anlatmaktadır.Gerçekten izlenmeye değer yerli yapım komedi filmidir.Sizlerinde Moskovanın Şifresi Temel İzle filmini izlemesini tavsiye ediyorum.

Sizlere birde ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın son gösterisi Cem Yılmaz Cm101mmxi Fundamentals 2013 den bahsetmek istiyorum.Tam iki saat onbeş dakika boyunca kahkahalara boğulacağınız ve keyifle izleyeceğiniz bu gösteri üç ocakta bütün sinemalarda gösterime girmiştir.Sonuna kadar izlemenizi şiddetle tavsiye edeceğim bir gösteridir.Bu gösteriyi full ve tek parça halinde Cem Yılmaz Fundamentals izle adresinden izleyebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.