Dağ Filmi 2013

2013 yapımı Türk filmleri vizyona hızlı bir şekilde girmeye devam ediyor. İşte son günlerin en çok konuşulan film olan Dağ, karşımızda. Türkiye’nin askerlik olaylarını konu edinen film son derece duygusal ve bir o kadar eğlenceli bir film. Konusuna değinecek olursak ; Dağ yerli filmi ile sizlerin karşısındayız. Mehmetçiklerin konusunun anlatılmış olduğu ve de 2012′nin sonlarına doğru vizyondaki yerini alan dağ filmi son derece duygusal olması ile herkesi büyülüyor.

İki asker vardır. Birincisi uzun dönem yapar askerliği. Ötekide kısa dönemli askerdir. Bu askerler birbirleri ile tam geçinemezler. Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar. Ünlü yerli yönetmenlerden olan Alper Çağların yönetmenliğini yaptığı bu keyifli soluksuz filmimizin başrollerinde ise ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar ve Fırat Doğruoğlu yer almaktadır.

dağ-filmi-2013

Film ile ilgili şahsi fikrimiz ise izlenmesi gereken yerli yapımlardan bir tanesidir. Türk filmleri hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. İlk önce Nefes filmi ile Mehmetçiklerimizi tanımıştık nasıl askerlik yaptığını. Bu filmde ise askerliğin ne kadar zorluklar ve korkusuzca olduğunu bizlere gösteriyor. Sizlerde bu filmi HD olarak izleyebilirsiniz. Dağ Filmi 720p Full Hd izle sayfasından hemen izleme fırsatını elde edebilirsiniz.

İyi seyirler dileriz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.