En iyi Animasyon Filmi Full izle

1

Yılın en iyi animasyon filmi olarak gösterilen karlar ülkesi filmi ocak ayında izleyiciyle buluştu. Günümüzde animasyon filmleri artık sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap etmeye başladı. Karlar ülkesi full izle senaryosu Andersen’in karlar kraliçesi masalından uyarlanmıştır. Uyarlamayı Jennifer Lee yapmıştır. Film karlar kraliçesinin laneti sonrasında ömür boyu kış mevsimine mahkum edilen bir krallıkta geçiyor. Krallığın iyi yürekli kişisi olan Anna karlar kraliçesini bulmayı sonra bu laneti bitirmesini istemeyi düşünüyor. Tek amacı krallıkta yaşayan diğer insanları mutlu yaşamlarına geri döndürmek oluyor. Bu amaca ulaşmak için kendisine dağcı arkadaşı Kristoff yardım edecektir.

Başlangıçta kolay gibi sanılan bu macera dağda vakit geçtikçe zorlaşmaya başlayacaktır. Zaman geçtikçe karşılarına birçok tehlike çıkacaktır. Zaman onlara daha büyük bir tehlike haline gelmeye başlar. Disney yapımı olan bu film 2014 yılında vizyona girmiştir. Başkarakterlerin seslendirmelerini Kristen Bell ve Jonathan Groff yapmıştır. ABD yapımı film Türkiye’de bir milyon seyirci kitlesine ulaşmış hatta aşmıştır. Film izle için yapılan yorumların en dikkat çekici olanı filmin disney başyapıtı olarak görülmesi olabilir. Neredeyse hiç kötü yorum almayan bir film haline gelmiş durumda. Filme yapılan bazı eleştirilerde küresel ısınmaya karşı küresel soğumanın da dikkat çeken bir yanının olduğunu gösteren bir film olduğu yönünde olduğu eleştirilerdi. Filmin bir buçuk saat gibi kısa bir sürede kalıbına sığmayan bir yapıt olduğu anlaşılıyor.

sinema-2013

Sonuç olarak karlar ülkesi deneyimli bir kadronun uğraşları sonunda disney’in hasretini çektiği klasiklerinin günümüzce modernleşmiş şeklini alan macerası aksiyonu ve duygusallığı hiç eksilmeyen başarılı bir animasyon filmi haline gelmiştir. Filmde kullanılan efektler, hikaye düzeni ve müzikler bir prenses masalından ne beklenirse size kat ve kat fazlasını sunuyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.