James Bond Skyfall Ne Zaman Vizyonda? Fragmanı izle

İnanılır gibi değil, Dünya sinema tarihinin en uzun serili filmi olan James Bond’un 23. serisi vizyona girmeye hazırlanıyor. 250 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan film tüm dünyada gösterime girmeyi bekliyor. Filmin Türkiye’de ki gösterime girme tarihi 2 Kasım 2012 olarak belirlendi.

James bond Skyfall filminin bu sefer başrolünde  yani James bond‘u canlandıran isim Daniel Craing. Filimde dikkat çeken bir  diğer isim ise  Javier Bardem. Javier Bardem filmde James Bond‘un azılı düşmanı ve Javier Bardem sarı ve uzun saçları ile çok dikkat çekmişe benziyor.

James Bond Skyfall filmi çok farklı ülkelerde çekilmişti,bunlardan biriside Türkiye. Hatta uzun zaman medya da yankı yapmıştı,İstanbul çekimlerinde tarihi dokuya zarar veriliyor ve İstanbul’u 20-30 yıl geriden gelen bir şehir olarak gösteriyor diye filmin yönetmeni San Mendes’e suçlamalar gönderilmişti. Tabi San Mendes bu suçlamaların yalan olduğunu ve iddaalarında asılsız olduğunu söyledi. Filmin diğer sahneleri ise İngiltere ve Rusya’da çekildi.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.