Moskovanın Şifresi:Temel

2

Türkler, komedi filmlerinde bir numara. Bunu ilk olarak Recep İvedik filmlerinde ve daha sonra ise değişik filmlerde görmüştük. İşte komedi filmlerinde vizyonda bulunan bir film daha. Sinema dünyasının en önemli filmlerinden Sümelanın Şifresi Temel’den sonra Moskovanın Şifresi Temel filmi geçtiğimiz ay vizyonda idi. İzleyicilerden tam not alan film oldukça komik ve bir o kadarda eğlenceli.

Gerçekten komedi filmleri konusunda Türkler hep bir adım önde. Yönetmenliğini Adem Kılıcın yapmış olduğu ve Sümelanın Şifresi Temel’den sonraki Trabzondan Moskovaya uzanan bölümlerinden biri olan Moskova’nın Şifresi Temel filmin başrollerinde ilk filmimizdeki gibi yine Alper Kul ve Aslıhan Güner ikilisi yer alıyor.

moskovanın-şifresi-temel

Moskovanın Şifresi Temel filmi oldukça komik. Filmde Alper Kul, Aslıhan Güner, Ruhi Sarı ve Salih Kalyon yer alıyor. Moskova’nın Şifresi Temel, komedi ve macera dalında beyaz perdede yerini almış durumda ve hala vizyonda.

Filmin çekimlerine Rusya Moskova’da başlayan ekip Trabzon’da devam etti. Komedi filmlerini sevenler mutlaka izlemeliler. Moskovanın Şifresi:Temel 720p Full Hd izle sayfasından bu harika komedi filmini sizlerde izleyebilme şansına erişeceksiniz.

HD olarak izleyebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.