Sinemalarda Bu Hafta ( 2 Mart 2012 ) Vizyona girecek filmler

Geldik yine sinemalarda bu hafta ki bölümümüze. Yeni bir hafta ve yep yeni filmler. Tabi her zaman olduğu gibi blogesinti farkıyla. Bu hafta 2 Mart 2012 günü vizyona girecek filmleri konuşacağız sizlerle. 2 Mart 2012 vizyonda ki filmleri ele alacağız. Geçtiğimiz hafta sinema açısından pek iç açıcı filmler yoktu. Zaten geçen haftada 2 film tanıtmışız :). Neyse konumuza geçecek olursak sinema açısından bu hafta baya yeni ve gözde filmler geliyor. Neymiş onlar bakalım bir inceleyelim. Fragmanlarına bakalım. Sinema özetlerine bakalım. İşte sinemalarda bu hafta ;

J. Edgar

J.Edgar Filmi Özeti : Henüz resmi olarak açıklanmasa da Clint Eastwood bir sonraki filminde FBI’ın sabık patronu J. Edgar Hoover’ı ele alacak. 1935′te FBI’ın kurulmasında etkin rol oynayan Hoover, 1972′ye kadar kuruluşun başında kalmıştı. FBI’ın güçlerini sık sık kendi lehine kullandığı, acımasız taktiklerle birçok sol görüşlü insanı ABD dışında yaşamaya ittiği (Charlie Chaplin de dahil), komünist parti konusundaki operasyonunu iğrenç bir cadı avına dönüştürmekle suçlanan Hoover, amerikan tarihinin en çarpıcı figürlerinden biri. Tüm bu nefretin gay olduğunu bir türlü açıklayamamasından doğduğu da sıkça tekrarlanan ancak bir türlü doğrulanamayan bir söylentidir.

J.Edgar Filmi Fragmanı ; 

İyi Olan Kazansın

 This Means War

İyi Olan Kazansın Filmi Özeti ; İki CIA operatörü birbirlerine karşı bir savaşı sürdürürler, ta ki aynı kadına aşık olana kadar.

İyi Olan Kazansın Filmi Fragmanı ;

Sen Kimsin?

Sen Kimsin Filmin Özeti : Tolga Çevik, ilk sinema filmi ‘Hayırdır Tekin!’ için “motor” demeye hazırlanıyor. Çevik, hikayesini kendisinin yazdığı komedi filmi ile 24 Şubat 2012’de beyazperdede olacak.Tekin (Tolga Çevik) ve emekli trafik polisi yardımcısı İsmail Abi (Köksal Engür), kaybolan bir kızı bulmak için, hayatları pahasına her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikaye, hesaplaşmaların, oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Kim masum, kim suçlu birbirine karışır. Hafiyelerimizin tek bir hatası vardır, o da kendi yöntemlerini kullanmak!Tolga Çevik’in başrolünü üstlendiği ‘Hayırdır Tekin!’ filminde, Köksal Engür, Toprak Sergen, Pelin Körmükçü ve Zeynep Özder rol alıyor.Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yapacağı filmin çekimlerine ekim ayının ilk haftasında başlanacak. 6 haftada tamamlanması planlanan çekimlerin hazırlıkları 3 aydır sürüyor. ‘Hayırdır Tekin!’ prodüksiyonu, çekim teknikleri ve hikayesi ile sezonun iddialı filmlerinden biri. BKM filmin yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu Tolga Çevik, Levent Pala ve Ozan Açıktan yazdı.

Sen Kimsin Filmi Fragmanı ;

Black Gold

Black Gold Filmi Özeti : 1930 yılında Arabistan’da geçen petrol merkezli bir hikayeyi anlatacak olan Black Gold; petrolün bulunmasını ve ardından yavaş yavaş altın değerinde önem kazanmasını, petrolün yol açtığı rekabeti yeni bir boyuta taşıyan genç bir prensin gözünden anlatacak.

Black Gold Filmi Fragmanı ;

 

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Turkuz dedi ki:

    sen kimsin favorim olabilir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.