Sinemalarda Bu Hafta ( 3 Ağustos 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda bu hafta bölümü ile yine karşınızdayız. Bıkmadan usanmadan bizleri bu bölümde takip ettiğiniz için sizlere minnettarız. Teşekkürlerimizi sunar ve hemen sinemalarda bu hafta hangi filmler var hangi filmler vizyonda ve ağustos ayı filmlerine bir göz atalım ; İşte sinemalarda bu hafta ki bölümümüzde hangi filmler yer alıyor. Neler yok ki aslında. Birbirinden muhteşem filmler yine vizyonda bu hafta bizleri bekliyor ; 

Dabbe : Bir Cin Vakası

Filmin Özeti ; ‘Dabbe: Bir Cin Vakası’, Ceyda T., Sinan T. ve kızları Burcu T.’nin ani ve sebepsiz bir şekilde bedensiz bir varlığın saldırısına uğramalarını ve arkasındaki ürpertici sırrı gerçek görüntülere dayanarak anlatıyor. Türk psikiyatri tarihine ‘Ceyda T.’ kayıtları olarak geçen bu olaydan esinlenen film, Ceyda T. ve ailesinin söz konusu video görüntüleri ve adli kayıtlar ile kurgulanarak oluşturuldu.

Filmin Fragmanı ;

Baskın

 The Raid: Redemption(Serbuan maut )

Filmin Özeti ; Özel bir operasyon timi, şehir dışındaki mahallelerden birinde aranan bir uyuşturucu tücarın gizlendiği istihbaratını alır ve adamı yakalamak için oturduğunu binaya baskın düzenlerler. Fakat atladıkları nokta bu apartmanın her katı farklı suçlularla hüküm giymiş onlarca katil, manyak, hırsız ve çeteyle doludur.

Filmin Fragmanı ;

Ne Adam Ama

 What A Man

Filmin Özeti ; Aşk hayatında hep kaybeden tarafta olan Alex’e (Matthias Schweighöfer) yardım etmeye karar veren Okke (Elyas M’Barek), Alex’e nasıl maço olunacağı ve kadınları nasıl etkileyeceği konusunda dersler vermeye başlar.

Filmin Fragmanı ;

Tepedeki Ev

 Kokuriko-Zaka Kara (From Up On Poppy Hill)

Filmin Özeti ; Umi, beş kişilik ailesinin en büyük oğludur. Babası Kore Savaşı sırasında kaybolmuştur ama Umi onun döneceğine dair ümidini kesmez ve babasının dönme ihtimaline karşılık her gün çift flamayı evlerinden sallamaktadır. Tam da bugünlerde bir lisede ortaya çıkan bir öğrenci hareketinin ortasında kalır, bir yandan genç Jun’a âşık olur.

Filmin Fragmanı ;

Eva

Filmin Özeti ; Alex Garel  bir robot programcısıdır. Mezun olduğu üniversitede yeni bir proje üzerinde çalışmak için doğup, büyüdüğü kente döner.Alex yıllardır görmediği erkek kardeşi David, onun karısı ama kendi eski sevgilisi Lana ve kızları Eva ile biraraya gelir.

Filmin Fragmanı ;

Bu Gece Benimsin

 You ınstead

Filmin Özeti ; 24 saat boyunca bir müzik festivalinde düşman olan iki rock yıldızı, birbirlerine kelepçeli olarak kalırlar.Üstelik festivalde sahne alıp, konser vereceklerdir.

Filmin Fragmanı ;

Gökyüzünde Bir Ayna

 Katmandu, un Sspejo en El Cielo (Katmandu Lullaby)

Filmin Özeti ; Katalan öğretmen Laila, Katmandu’da aşırı yoksullukla ve içler acısı bir eğitim sistemiyle karşılaşır. Oturma izni için anlaşmalı bir evlilik ayarlar, varoşlardaki çocukları eğitmeye yönelik bir projeye girişir. Öğretmen bir arkadaşı ve yeni kocasının yardımıyla Nepal toplumunun derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkar

Filmin Fragmanı ;

Esaret

 A Moi Seule (Coming Home)

Filmin Özeti ; 8 yıl tutsaklıktan sonra Gaelle birdenbire kendisini kaçıran Vincent tarafından serbest bırakılır. Yeni özgür hayatı ona farklı bir bakış açısı sağlar. Filmde, kurban ve onu kaçıran kişinin arasındaki uzun süreli ilişkiden, şaşırtıcı şekilde şefkatli ve hatta kafa karıştırıcı inkâr edilemez bir sevginin ortaya çıkışı anlatılıyor

Filmin Fragmanı ;

 

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.