Şirinler 2 Filmi Ağustos Ayında Piyasada!

Şirinlerin başı yine Gargamel ile belada. Bu sefer Gargamel şirinlere çok benzeyen yaramazlar adlı bir grup yaratık yaratır. Amacı her zamanki gibi Şirinlerin şirin özüne ulaşarak kendini çok güçlü kılmaktır. pasifik savaşı full izle Fakat bunu yapay değil de gerkeç bir şirin ile yapabilceğini kısa sürede anlar.
Bununla birlikte Şirine, bu yapay yaratıkların gerçek bir şirine dönüştürülmesi için kullanılan bir büyüyü bilmektedir. Gargamel bunu fark eder ve Şirine’yi kaçırır. Şirine ile Gargamel birlikte Paris’e giderler. the wolverine türkçe dublaj izle Gargamel Paris’te çok başarılı bir büyücü olarak tanınır ve kısa zamanda milyonlarca insanın sevgisini kazanır. Şirin baba ve şirinler kendilerinin sadık dostu olan insan Patrick ve Grace ile birlikte Şirine’yi kurtarmaya girişirler. Film boyunca bu girişim süresince başından geçenleri izleyeceğiz.
Yönetmenliğini Raja Gösnell’in yaptığı Filmin orjinalinde şirineyi katy perry, gargameli hank azaria seslendiriyor. Film çıktığı anda bu linke tıklayıp izleyebilirsiniz. şirinler 2 full izle

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.