• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 27 Nisan 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 27 Nisan 2012 ) Vizyona girecek filmler

13

Sinemalada bu hafta ki bölümümüzü gecikmeli de olsa yayına anca koyabildik dostlar. Şimdiden kusura kalmayınız. Geçtiğimiz haftalarda sinemalarda bu hafta ki bölümüne bir göz atacak olursak, Mezarına Tüküreceğim filmi dikkatleri çekiyordu. Vizyonda en azından 2 hafta kalması planlanıyor Mezarına Tüküreceğim filmi. Birde televizyonlarda da bol bol reklamı dönen Battleship filmi de ilgi çekiyordu. Sinemalarda bu hafta ise yine sinema açısından gayet güzel filmler ve izlenilebilesi yüksek kaliteli filmler vizyona giriyor. Sinemalarda bu hafta komik, dram ve eğlence ağırlıklı filmler vizyonda yerini alıyor. İşte sinemalarda bu hafta ki bölümümüzde 27 nisan 2012 vizyona girecek filmler ; 

Dehşet Kapanı

 The Cabin in The Woods

Filmin Özeti ; Bir grup kolejli çocuk ormanda gizemli bir kabinde bir haftasonu geçirecektir.Ancak başlarına geleceklerden haberleri yoktur.

Filmin Fragmanı ;

Kuzgun

 The Raven

Filmin Özeti ; Edgar Allan Poe, bir seri katilin peşinde polis ve özel dedektiflerle iş birliğine girer. Bu seri katilin işlediği cinayetler Poe hikayelerinin de izinden gitmektedir…Heyacanlı bir serüven..

Filmin Fragmanı ;

Ölümün Sesi

 Babycall

Filmin Özeti ; Ürpertici ve tedirgin edici bir psikolojik gerilim. İskandinav tarzı. Yani biraz mesafeli ama yoğun, sade ama derin ve çok gerçek. Anna, kocasının şiddetinden kaçmak için 8 yaşındaki oğluyla birlikte gizli bir yerde, geniş bir eve taşınıyor. Oğlu uyurken sesini duyabilmek için bir bebek monitörü alıyor. Ancak, bir süre sonra monitör başka bir problemli çocuğun sesini de almaya başlıyor. Yoksa problemli olan kendisi mi? Kendini güvende hissetmediği için hayal mi görüyor? O gerçekle hayali birbirinden ayırmakta zorlandıkça, biz de zorlanıyoruz. Kadına karşı şiddet ve bunun toplum üzerindeki etkileri İskandinav sinemasında ve edebiyatında sıkça işlenen konular. Bu film, kadının en içsel korkularını rahatsız edici ve sinir bozucu bir gerilime dönüştürerek, sorunun kökenine iniyor.

Filmin Fragmanı ;

Çifte Soygun

 Flypaper

Filmin Özeti ; Tripp Kennedy(Patrick Dempsey) kapanma saatine yakın bir bankaya girer ve birden ortalık karışır.İki farklı çete aynı anda bankayı soymaya çalışmaktadır!Bir tarafta profesyonel banka hırsızları,öbür tarafta ise beceriksiz iki kafadar…Banka çalışanlarıyla müştereleri rehin alan iki çete bir yandan kavga ederken bir yandan da bankayı soymaya çalışmaktadır.Tripp, kısa sürede ters giden bir şeyler olduğunu anlar.Bu karşılaşma basit bir tesadüften ibaret değildir.

Filmin Fragmanı ;

Kara Altın

 Black Gold

Filmin Özeti ; 1930 yılında Arabistan’da geçen petrol merkezli bir hikayeyi anlatacak olan Black Gold; petrolün bulunmasını ve ardından yavaş yavaş altın değerinde önem kazanmasını, petrolün yol açtığı rekabeti yeni bir boyuta taşıyan genç bir prensin gözünden anlatacak.

Filmin Fragmanı ;

Aşkın Renkleri

 La Délicatesse

Filmin Özeti ; Romantik bir film olma özelliğini taşıyan Aşkın Renkleri bu hafta vizyona giriyor.

Filmin Fragmanı ;

Hayatımın Tatili

 The Best Exotic Marigold Hotel

Filmin Özeti ; Komedi dram filmi olan The Best Exotic Marigold Hotel bu hafta vizyona giriyor

Filmin Fragmanı ;

Pazarları Hiç Sevmem

Filmin Özeti ; Çekimleri Ege’nin Tire, Ödemiş, Gökçen ve Birgi kasabalarında ve İstanbul’da gerçekleştirilen film yaşamlarında zorlu dönemlerden geçen iki insanın birbirlerine destek olma sürecini beyazperdeye taşıyor. Filmin Senarist ve yönetmenliğini Rezzan Tanyeli üstlenirken oyuncu kadrosunda Ayşen Gruda, Melisa Sözen, Ezgi Mola, Hasibe Eren, Umut Kurt, Edhem Dirvana, Kenan Demirok, Şebnem Dilligil gibi önemli isimler yer alıyor…

Filmin Fragmanı ;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.394 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.