• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 5 Ekim 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 5 Ekim 2012 ) Vizyona girecek filmler

8

Dostlar iyi günler. Bugün yine sizlere sinemalarda bu hafta hangi filmler var onları tanıtacağız. Ekim ayına da girdik artık ekim sinemalarını sık sık güncelleyeceğiz. Her hafta olduğu gibi yine sinemalarda bu hafta birbirinden ilginç ve bir o kadarda güzel filmler bizleri bekliyor. Lafı hiç uzatmadan 5 ekim 2012 sinemalarına biz göz atalım. İşte 5 ekim 2012 sinemalarda bu hafta ve 5 ekim 2012 vizyona girecek filmler ;

Takip: İstanbul

 Taken 2

Filmin Özeti ; İlk filmde Liam Neeson’ın kızını kaçıran ve yine Neeson tarafından öldürülen çete elemanlarından birinin babası, bu sefer intikam için Neeson’ın İstanbul’da tatil yapan karısını kaçırıyor. Emekli CIA ajanı Bryan Mills de bu sefer kızının yardımıyla bunu yapanları tek tek avlayacak…

Filmin Fragmanı ;

Striptiz Kulübü

 Magic Mike

Filmin Özeti ; Erkek striptizci olarak çalışanların dünyasında yaşadıklarını konu alacak filmde; Magic Mike, yeni başlamış bir dansçıya bu iş ile ilgili ince detayları öğretecek olan erkek striptizcinin hayatı konu alımaktadır.

Filmin Fragmanı ;

Gölgede Dans

 Shadow Dancer

Filmin Özeti ; Film, karşı tarafa geçerek MI5 için çalışmaya başlayan eski bir IRA üyesinin hayatına odaklanıyor. Filmde eski bir IRA (İrlanda Cumhuriyet Ordusu) üyesi olan bir kadının İngiltere’nin MI5 (Military Intelligence Section 5) için  bir muhpire dönüşmesi anlatılıyor.

Filmin Fragmanı ;

New York´ta 2 Gün

 2 Days In New York

Filmin Özeti ; 2007 yılında çekilmiş Paris te 2 Gün filminde Marion ve Jack, ilişkilerini canlandırmak için iki günlüğüne Paris in yolunu tutuyorlardı. New York ta 2 Gün ise yıllar sonra ilişkilerini devam ettiremeyen ikilinin Marion kısmını ele alıyor. Mingus ile New York ta oldukça mutlu bir birlikteliği olan Marion, ailenin diğer fertleri tarafından sürekli rahatsız edilmektedir.

Filmin Fragmanı ;

Görünmeyenler

Filmin Özeti ; Özatay ailesi, yeni satın aldıkları evlerine taşınmanın mutluluğu içindedir. Ancak evde yaşanan tuhaf olaylar huzurlarını kaçırır. Evin her tarafına yerleştirdikleri güvenlik kameraları emniyette olmalarına yetecek midir?

Filmin Fragmanı ;

Aşk Yeniden

 Hope Springs

Filmin Fragmanı ;

Sammy´nin Maceraları 2

 Sammy’s Adventure 2 [3D]

Filmin Özeti ; Birbirinin en yakın dostu olan iki deniz kaplumbağası, Sammy ve Ray mercan adasında kumun ve denizin tadını çıkarmakta ve daha yumurtadan yeni çıkan kaplumbağa yavruları Ricky ve Ella’yı denize götürmektedir. Aniden, yanlarına yasak bölgede avlanmaktan hiç çekinmeyen bir avcı yanaşır ve tuttuğu gibi, ikisini, Dubai’de turistlere gösterilecekleri özel bir akvaryuma götürür. Çeşit kaçış denemesinden sonra güney denizlerine doğru yol alırlar.

Filmin Fragmanı ;

Cennetteki Çöplük

 Garbage In The Garden Of Eden

Filmin Özeti ; Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Karadeniz’de Trabzon şehri Sürmene ilçesine bağlı Çamburnu Beldesi’nde yıllardır çöp depolama alanı yapmak istiyor. Film de buna karşı insanların on iki yıldır sürdürdüğü mücadele ve bu depolama alanının konusu anlatılıyor.

Filmin Fragmanı ;

Güneş Yanığı 2

 Burnt By The Sun 2-Utomlyonnye Solntsem 2

Filmin Özeti ; Mikhalkov’un üçlemesinin tam on altı yıldır beklenen ikinci bölümü, Oscar’lı Güneş Yanığı’nın bittiği noktanın beş yıl sonrasından devam ediyor. Mikhalkov’un canlandırdığı kahramanımız Albay Kotov ilk filmin sonunda idama mahkûm edilmesine rağmen canını kurtarmış, İkinci Dünya Savaşı’nda cephede savaşmaktadır. Karısı Maroussia öldüğüne inanmakta, kızı Nadia ise ondan nefret etmektedir. En kötüsü de, ezeli düşmanı hain Mitya suikastten kurtulmuştur ve Stalin’in emirleri uyarınca Kotov’un peşine düşmüştür.

Filmin Fragmanı ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.387 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.