Skype’ın Eski Sürümleri Tarihten Kalkıyor!

9

Geçtiğimiz yılın Nisan ayında Messenger’ın Skype’a aktarılması ile birlikte geçirilen dönemde, Microsoft yenilik üzerine yoğunlaştı. Skype’da ki yeniliklerine bir yenisini eklemek isteyen şirket, bu sefer daha farklı bir yenilik düşünüyor. Kökten ve iz kalmadan. VOIP’in tasarımını yaptığı SkyPe arayüzü bundan böyle değişime gidecek. Tabi bunlar söylenti ama içeriden gelen sızıntı haberleri bunu doğrular nitelikte.

Microsoft’un geçtiğimiz günlerde ki bilgilendirmesinde Skype üzerinde çalıştıklarının doğru olduğunu ve yenilik için biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu söylemişti. Bu bilgilendirme ile birlikte artık daha da kesinleşmiş oldu Skype’ın arayüzünün tamamen değişeceği.

skype-eski-sürüm

Düzeltme : Şirketin gün içerisinde yaptığı farklı bir açıklamada ise Windows’un 6.13 ve Mac’ın 6.14 Skype sürümlerinin yerine yeni bir güncelleme geleceğini resmileştirdi. Skype ekibi aynı zamanda kullanıcıların bu güncellemeye hiç bir kayıp olmadan geçeceklerinin de sözünü vermiş oldu. Bu güncellemeyle kullanıcılarına “yeni deneyimler” sunmayı hedefliyor şirket. Skype’ın yeni sürümü çok yakında indirilebilir olarak karşımıza çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.388 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.