Sony LT29i Hayabusa – 13 MP kameralı telefon

9

Sony ‘ den müthiş bir atak daha. Çıkardığı akıllı telefonlar ile son yıllarda adını sıkça duyuran Sony, 13 MP ‘ li kameralı telefonu ile geliyor. Sony LT29i, “Hayabusa” Sony’nin yeni 13 megapiksel “yığın” kamera sensörü ile geldiği söylenir. Bu da “HDR Video” işlevi kapılarını açmak gibi bir gelişmiş düşük ışık performansı sunacağı anlamına geliyor. Aşağı da daha fazlası var tabi kide. İşte SONY LT29i ‘ nin kulislerde söylenilen özellikleri ;

Diğer bir özellik ise 4.55 “HD Reality Display, bir 1.5GHz çift çekirdekli Snapdragon S4 yonga setlerini de ve bir 2200mAh pil olduğu konuşuluyor. İnceliği ise sadece 7mm olduğu da gelen bilgiler arasında. Bazıları kimseler bu telefonun Sony’nin en iyi telefonu olabileceğini söylüyor. Telefonun prototipinin sızdırılmış resmi de bugün Phonearena tarafından internette yayımlandı. Ön tarafının büyük olduğu aynı zamanda navigasyon ‘ un kullanılacağı da söyleniyor. Android Ice Cream Sandwich güncellemesi ile birlikte geliyormuş.

Satışın ise Temmuz ayında başlayacağı gibi söylentiler olsa da netlik kazanan bir şey yok. Haziran ayında da ilan edileceğini söyleyebiliriz. Daha fazla bilgi için sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.394 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.