Sony Ürünlerini Geri Çağırıyor

5

Teknoloji firmalarının arasında popüler bir firma olan Sony, maalesef Vaio modellerinde başarılı olamadı. Gelişen teknolojik aletlerde başarıyı yakalamak isteyen Sony, bu modelde nedense bir türlü istediği verimi alamadı. Bu departmanı da zaten bir süre önce’de elinden çıkarmıştı. Fakat şöyle bir haber çıktı bugün. Sony, şimdi Vaio departmanında ki satılan bozuk ve tehlikeli ürünlerini geri çağırıyor.

Hatalı olarak üretildiği ve patlama risklerinini olduğu ürünlerde ki tehlike Sony’i hareketlendirmiş durumda. Ürünün model numarası SVF11N13CXS bu ve buna sahip Sony Vaio Flip modeli. Daha önce Asya’da satılmış 4 adet Vaio Flip’te görülen hatalar geri çağırılması için yeterli sebep olarak gösteriliyor.

Sony Vaio Flip

Sony Vaio Flip, 800 dolar bir fiyat etiketine sahip olarak satışa çıkarılmıştı. 11.6 inç boyutunda ki dokunmatik ekranlı bilgisayar, CPSC ( Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu ) tarafından uyarılarak kullanımı tehlikeli ve kullanılmaması gerektiğini söyledi.

Bu ürünü değiştirmek ve geri vermek için Sony firmasına başvurmanız yeterli olacaktır. En hızlı şekilde çözüleceğini söylüyor Sony. Zaten firmanın daha önce de buna benzer ürünleri olmuştu. Bakalım nasıl bir politika izleyecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.387 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.