Sony Xperia Selfie Telefonu Sızdırıldı

8

Akıllı telefon teknolojisinin lider isimlerinden Sony, yeni akıllı model telefonları ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha çıkmadan telefona ait görselleri teknoloji bloglarına düşen Selfie adında ki telefon kendinden epeyce söz ettireceğe benziyor. Sony, yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı biliniyordu. Ancak akıllı telefonunun isminin ne olacağı bilinmiyordu. Gün içerisinde Japon kaynaklı bloglardan gelen bilgilerde hem telefonun ismi hemde telefona ait bir görüntülere yer verildi.

Xperia Selfie adı verilen yeni Sony akıllı telefonu şimdiden çok konuşulacağa benziyor. Sony, bu yıl çıkardığı akıllı telefonlar ile rakiplerine göre epeyce geri kaldı. Bu yüzden hata yapmak istemeyen Sony, yeni dönem öncesi titiz davranıyor. Xperia Selfie akıllı telefon ismi verilen ( sadece kod için bu şekilde verilmiş henüz belli değil ) cihaza ait iki adet görsel paylaşıldı. Görsele bakıldığında dikkat çeken özellikler hemen kendini belirtiyor. Görselde ki Xperia Selfie’nin ön kamerası hemen dikkatimizi çekiyor.

Sony-Xperia-Selfie

Sony, konu ile ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı şuana kadar. Son dönemlerin modası olan ” selfie ” yani öz çekim, telefonlara da sıçramış oldu böylece. Bloglarda Xperia C3 kod adı da verilen cihazın ne zaman tanıtılacağı merak konusu.

sony-xperia-c3-selfie-telefonu

Selfie çekimini daha rahat şekilde gerçekleştirsin diye yapılan bu akıllı telefona dair net özellikler pek fazla olmasa da yine dikkat çeken özellikleri arasında 2500 mAh batarya ile geleceği konuşuluyor. 8 MP ayarında bir ön kamera olması da bir diğer beklenen özellik.

Dijital dünyada da başarılı cihazları bulunan Sony, bunu akıllı telefonlar ile birleştirerek çok farklı bir akım yaratmak istiyor. Bakalım Xperia Selfie adı ve Xperia C3 adı verilen bu akıllı telefona ait diğer detaylar ne zaman gelecek. Hep birlikte göreceğiz. Cihaz gerçekten fotoğraf hastaları için bulunmaz nimet. Ancak ülkemizin fiyat politikasında ki yükseklik ne derece etkiler pazarı bilinmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.387 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.