Bir Kıza Nasıl Ayar Çekerim ?

 

 

Genellikle ergen kısmın başına dert olmuştur bu soru.Arkadaşlarına sorarak işe başlarlar ”hacı bu kızı nasıl tavlarım ? Ayşe’ye söyle konuşsun benim için” .Muhakkak birde rakip çıkar ”ulan Can ben sana göstermez miyim nasıl yaklaşırsın Fatoş’a” bu rakip genelde oturulan bölgenin zengin kısmdan olur.Temiz kıyafetleri zımpırtılı çantası ayakabısı olur.

Hepimizin başından geçmiştir bu durum.Etkilemek istemişizdir bir kızı,büyüyünce biraz değişiyor insan ama eski günleri hatırlayınca sümüklü Fatoş’u sidikli Hatice’yi gülümsüyoruz.Anılarımızı tekrar yaşamayız .Anılarımızda ki insanlarda değişmiştir,bizde değişmişizdir.

Panpa ben halen o ergen kısmındayı nasıl ayar çekerim bu Zeliş ‘e diyen bir kardeşime yardım etmeye başlayayım.

Bak oğlum bir kızı tavlamak ayar çekmek kendine yakınlaştırmak için mekanına göre davranacaksın.Bakarsın güzel halay çekersin kız sana yaklaşır bakarsın tango yaparsın kız sana yaklaşır.Yani demek isityorum kızın ilgi alanını yakala.

Kızdır bu sonuçta döner değişir başkalaşır.Bir bakmışsın sınavdan 100 alan çocuğa gider yanaşır bir bakarsın okul çıkışı tüm öğrencileri sıradan geçiren çoçuğa yaklaşır.Sen kendi sahanda oynayacaksın.

Ne yapıyorsun ? Webmaster misin? Bloglar mı kuruyorsun.Tamam oğlum al bir domain.ZelisSeniSeviyorum.Com.Bass güzel janjanlı bir index ooo kız hemen yelkenleri suya indirir.Yetenek önemlidir.Can gibi adamlardan farklı olduğunu göstermen lazım.

Önemli bir sorun daha var sakın korkma heycanlanma zamanı gelince diye birşey yok zaman geçiyor.Pompala hayata git konuş o kızla kaybedecek birşeyin yok kabul ederse ooo ne ala kabul etmezse başka kıza her fırsatta kola ,dondurma ısmarla ne kaybettiğini görsün.Zilli Zeliş.Bu bilgiler sana yeterli olmadıysa buradaki yazımada bak.Bu işi kavrayacaksın başka yolu yok.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.