Survivor Almeda Abazi Kimdir ?

35

Almeda Abazi; 13 Şubat 1992’de Arnavutluk’ta doğdu. Katıldığı 3 güzellik yarışmasında da kraliçe seçilerek Miss Tiran, Miss Albania ve Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazanmıştır. Lise Eğitimini İstanbul Özel Tarhan Kolejinde tamamlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Sanat Akademisi oyunculuk bölümünde eğitim almıştır. Üniversite eğitimine Devlet Konservatuarı öğrencisi olarak devam etmektedir. Mankenlik yapmaktadır. Türkiye’ye yerleşen Almeda Abazi mesleki hayatını Türkiye’de devam ettirme kararı verdi.

Dansa karşı özel bir ilgisi ve becerisi vardır. Hemen hemen katıldığı tüm programlarda dans eden Almeda program sunucularından ve izleyicilerden tam not almıştır. Katıldığı yarışma proğramı “Yok Böyle Dans”’ın iddialı isimlerinden birisi olmuştur. Acun Ilıcalı ‘ da bunu fark edip zaten Yok Böyle Dans yarışmasına dahil etmiştir.

Şu ana kadar bulunduğu Sinema Filmleri; Konak ve Şov Biznıs, TRT Dizisi Ayrılık’ta rol almıştır. Bamya yemeğinden nefret eden ve en gizli zevki “Paraşütle atlamak” olan Almeda Abazi Kickboks da biliyor.

Almeda Abazi, Almeda Abazi biografi, Almeda Abazi hakkında, Almeda Abazi hangi sporları, Almeda Abazi kimdir, Almeda Abazi ne iş yapar, Almeda Abazi nereli, Almeda Abazi resimleri, Almeda Abazi seksi resimler, Almeda Abazi sportmen, Almeda Abazi survivor 2012, Survivor Almeda Abazi Kim

1 yorum

  1. Turkuz dedi ki:

    Kimsin sen kimsin sen kimsin? Himalayalar da işin ne?
    Bu mahalle sana hafif alerjik sen buralarda gezinme… 😛

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.411 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.