Suya Dayanıklı Kamera’da Çıkıyor

10

Teknolojinin gözünü seveyim. Yapmayacakları yok. Suya dayanıklı telefon derken şimdi de suya dayanıklı kamera’da çıkıyor. Contour firması suya dayanıklı kamera çıkarmış bizde tanıtalım istedik. Contour, ekstrem sporlarla uğraşan kişilerin yakından tanıdığı markalar arasında yer aldığını biliyoruz. Bilmeyenlerde öğrensin. Firma suya dayanıklı yeni kamerası ROAM2’yi duyurdu. Firmanın şuan mevcut olan ROAM modelinde olduğu gibi ContourROAM2 de suya dayanıklı olarak tasarlanmış.

Kamera, harici bir kılıfa ihtiyaç duymadan bir metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabilme özelliğine sahip. ContourROAM2 kamera, 270 derece dönebilen lens özelliği sayesinde her yerde kolaylıkla kullanabileceğiniz 1080p @30fps, 960 @30 fps, 720p @60 fps video kaydı yapabiliyor.

Alüminyum gövdesiyle dikkat çeken cihaz, dahili 4 GB microSD kart desteğine de sahip. ContourROAM2, 100 x 55 x 34 mm boyutlarında ve 5 megapiksel fotoğraf çekmenize de olanak tanıyor. Cihaz, tam dolu şarj ile 3,5 saatlik kullanım olanağı sunuyor. Contour+2′de de yer alan GPS, Bluetooth, HDMI ve değiştirilebilir lityum pil gibi özellikleri desteklemiyor. Eğer olmayan bu özellikler sizin için sorun teşkil etmiyorsa, siyah, kırmızı, mavi ve yeşil renk seçeneklerine sahip ContourROAM2′yi yaklaşık 200 dolara satın alabilirsiniz. Kamera 21 Ekim’de satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.383 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.