Acer’den Ekonomik Tablet Geliyor

Tablet dünyasında yeni bir soluk getirmek isteyen Acer firması yeni bir cihazını daha piyasaya sürdü. PC ve tablet piyasasının önde gelen firmalarından olan Acer, yeni ekonomik tabletini Iconia B1-A71‘i bugün itibari ile tanıtmış oldu. CES 2013’te kullanıcıların beğenisine sunulan Iconia B1-A71 tableti, henüz prototip aşamasında olmasına karşın, konuşulan rakamlar yurt dışı fiyatı ile 150$’dan düşük olacağı yönünde. 

Android Jelly Bean işletim sistemi ile gelecek olan tablet, Mediatek dual-core MTK 8317T 1.2GHz işlemciye ve 1,024 x 600 ekran çözünürlüğe sahip 7 inç ekranı ile görücüye çıkacak. Bunların yanı sıra 8GB dahili hafızaya sahip olacak. Iconia tablette, başlıca rakibi Nexus 7 benzer olarak 0.3 Megapixel ön kamera mevcut olacak. 2,710 mAh batarya ile gelmesi beklenen Acer Iconia B1-A71, sadece 320 gram ağırlığa sahip olması da bekleniyor.

Acer Iconıa B1-A71 tableti ile beraber F/P açısından oldukça ilgi çekeceği konuşuluyor. Bu tabletin hangi ülkelere ne zaman geleceği konusunda da henüz fikir sahibi değiliz. Ve de hangi fiyat ile geleceğini söylememiz için de biraz erken. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.