Alkol Sorun Olmaktan Çıkıyor

1

Son dönemde iyice gündeme yerleşen alkolle ilgili sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Alkol muayenesine yakalandığınızda sınırı aşmış olmamak için, durumu kontrol altına alabileceğiniz küçük bir alkolmetre ile karşınızdayız.

iOs, Android ve Windows mobile işletim sistemlerine uyumlu olarak geliştirilen bu alkolmetre, sizi birçok sorundan uzak tutabilecek oldukça işlevli bir alet. Cihazı kullanabilmek için önce cihazın uygulamasını telefonunuza indirmeniz, ardımdan cihazı 3.5 mm lik kulaklık girişine takarak cihaza üflemeniz gerekiyor.

Floome

Uygulamanın diğer bir özelliği ise eğer alkol limitinizi aştıysanız size taksi çağırmanız gerektiği uyarsını yapabilmesi. İtalyan 2045Tech şirketi tarafından geliştirilmiş olan alkolmetre, var olan cihazların hepsinden daha duyarlı şekilde alkol ölçümü yapabiliyor.

Floome-06

Floome ismi verilen bu alkolmetre’ nin seri üretimi geçebilmesi gerekli olan hazırlıklar yapılıyor ve her şey yolunda giderse ekim ayında 65 dolar fiyat etiketiyle kullanıcıların hizmetine sunulacak. Cebe sığan bu küçük alkolmetre ile artık POLİS!den kaçmanız gerekmeyecek.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.