Android N Telefonunun Numarası Belli Oldu

Dünya devi Google şirketi teknoloji alanında yapmış olduğu yeniliklere devam ederken; son dönemlerde çıkarmaya ve satmaya devam ettiği Android işletim sistemli telefon modelleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda bu tür haberlerin çıktığı Google daha fazla hasılat elde etmeye devam ederken M sürümünden sonra çıkan N telefonunun numarası konusunda çıkan bir haber ile gündeme gelmeyi başardı.

İlk olarak Android M adını verdikleri telefonu çıkartarak piyasaya süren Google şirketi M’den sonra şimdi de N sürümü ile telefon alıcılarının gönlünü fetih etmeye çabalayacak. Henüz tam olarak detayları verilmeyen telefonun numarası merak ediliyordu. Özellikle de teknoloji tutkunları bu konu hakkında birçok araştırma yapmıştı.

Samsung Açıkladı Android N 7.0 Geliyor

Samsung firması tarafından bu numara konusunda bir açıklama geldi. Lollipop 5.0 ve Marshmallow 6.0 güncellemeleri ile uyumlu olacak Android N’nin numarası 7.0 olacak. Henüz Google tarafından resmi bir açıklamaya da duyuru gelmese de Samsung firması tarafından açıklanan numara budur. İlerleyen günlerde doğru olup olmadığını göreceğiz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.