Asus’tan Küçük Ama Yüksek Verimli Grafik Kartı

1

Tüm dünya genelinde yaşanmakta olan teknolojik gelişmeler ile günümüz dünyasında insanlar pek çok alanda yeni nesil olanaklara sahip olabilmektedir. Günümüz dünyası içerisinde yeni nesil teknolojiler konusunda artık bilgisayar teknolojisi konusunda da yepyeni yüksek kapasiteli teknolojilerin tüm dünya genelinde kullanıma sunulmasını sağlamaktadır.

Bu noktada tüm dünya genelinde bilgisayar teknolojisi alanında sunmakta olduğu ürünler ile kalitesini kanıtlamış olan Asus firması günümüz dünyasında küçük kasa kullanmayı seven bilgisayar kullanıcılara yepyeni bir ürününü piyasaya sundu. Asus firması tarafından yeni geliştirilmiş olan bu GTX 670 Direct CU Mini günümüz bilişim dünyası içerisinde sürekli gerçekleşen teknolojik gelişmeler ve yenilikler ile bilgisayar bileşenlerinin giderek küçülmesine olanak sağlamaktadır.

Asus firması tarafından yeni piyasaya sunulan Asus GTX 670 Direct CU Mini, ufak form faktörü amacı ile tasarlanan ve geliştirilen ilk uç nokta grafik kartı olma özelliğini taşımaktadır. Yeni nesil mini-ITX için ve ufak form faktörü için geliştirilmiş olan Asus GTX 670 Direct CU Mini grafik kartı modeli sadece 173 milimetre uzunluğunda olan devre kartı, ürünün tüm boyunun neredeyse üçte birinden daha ufaktır.

gtx670mini

Asus GTX 670 Direct CU Mini grafik kartı modelinin en geniş alanını kaplayan parçası ise grafik kartını soğutma amacı kullanılan parçadır. Bunun en büyük sebebi ise Asus GTX 670 Direct CU Mini gibi bir grafik kartının çıkabilmekte olduğu yüksek potansiyeli ve yüksek hızları koruyabilmesi ve uzun süreli en üst verimlilikte hizmet verebilmesi için bu denli bir soğutma oldukça gereklidir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.