BitTorrent’s Canlı Video Uygulaması iOS İçin Yayınlandı

Mayıs ayında tekrar piyasaya sürülmesinin üzerinden yarım yıl sonra, BitTorrent Live sonunda iOS’a geçti. BitTorrent Live, Fire TV, Apple TV ve macOS’ta zaten mevcut ve Haziran ayında iOS’da başlatmayı planladıktan sonra bir gecikmeden sonra ilk mobil platformuna geliyor.

Hizmet yine de 16 kanaldan biraz cansız teklif sunarken, NASA, One World Sports ve Fransa 24’ü de ön plana çıkarıyor ve BitTorrent Live’ın ardındaki teknoloji önemli. Rezil dosya paylaşım yönteminde olduğu gibi, BitTorrent Live da peer-to-peer teknolojiye güveniyor. Ancak, BitTorrent Live, her kullanıcıyı aynı anda yükleyen olarak kullanarak daha hızlı dosya indirmelerine izin vermek yerine izleyicileri bir yayıncı olarak yayınlarken, şirketin daha düşük gecikme süresi ve daha geleneksel yöntemlerle ölçeklendirilebileceğini iddia ettiği daha akışlı video akışı yöntemine olanak tanır.

En azından, bazı platformlarda. Uygulamanın gerçek zamanlı olarak iOS üzerinden akış için eşler arası teknolojiyi kullanıp kullanmadığı açık değil – BitTorrent, BitTorrent Live’ın P2P kullandığını iddia eden ve şimdi BitTorrent Now gibi şirketten gelen diğer ürünleri blogu yayınladı. Teknolojiyi kullanmaktan uzak. Verge açıklama için BitTorrent’le bağlantı kurdu ancak yayınlandığı zamana kadar yanıt almadı.

Gerçekten izlemek için iyi bir şey yoksa elbette, en devrimci akan teknoloji bile yardımcı olmaz. IOS kitlenin BitTorrent Live’a sunabileceği artan görüntülemenin, hizmetin içeriğe daha büyük bazı isimler eklemesine yardımcı olmasını umuyoruz.

BitTorrent Live iOS uygulaması şu anda App Store‘da mevcuttur.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.