Blesh ile Mobil Pazarlamaya Merhaba

Günümüz artık teknoloji çağı. Bu bağlamda insanlar teknoloji ile her şeyini halledebileceğine inandırılmış durumda artık. Neden olmasın ki zaten. İnsanlar kolaylık ile bir şeyler yapmayı seviyor. Bu yüzden de teknoloji öne çıkıyor. Düşünsenize bundan 8-9 yıl önce akıllı telefon çıkacak ve dokunarak iletişim kurabileceksin. Ne kadar hayal geliyordu değil mi? Ama şimdi ki günümüz dünyasında bunlar artık hayal olmaktan çıktı farklı farklı ürünler ortaya çıkıyor. Konumuz yine bir internette ki kolaylığı sizlere sağlayan bir platform oluşum!. Blesh hakkında biraz detaylar vermek istiyorum.

Kısaca Blesh’i tanımlamak gerekirse ; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek konum tabanlı mobil pazarlama platformu olarak karşımıza çıkıyor. Bluetooth® Smart ile çalışan bu teknoloji sayesinde kapalı alanlarda o an bulunan kullanıcılar ve müşterilerden haberdar olabileceksiniz. Aynı zamanda pazarlama faaliyetlerinizi gerçekleştirebilme imkanına da erişebileceksiniz.

blesh

Blesh platformunu yükleyen herkes bunlardan faydalanabilecek. Video’da sizlerde görebileceksiniz zaten ne demek istediğini.

Denemesi bedava. Harika bir yenilik gerçektende. Sizlere tavsiye edebilirim. Artık her şey teknoloji!

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.