Canon`dan 75MP’lik Kamera

Teknoloji değiştikçe ihtiyaçlar daha da artıyor. Aslında ihtiyaçlar değilde hobi olan şeyler birer istek haline dönüşüyor. Eskiden fotoğraf makinesi almak o kadar lükstü ki elimizde ki ucuz ve para etmeyen filmli fotoğraf makineleri ile yetinmeye çalışırdık. Şimdi nasıl? Çekiyorsun, hafıza kartını bilgisayara takıyorsun ve resimler anında seninle ölümsüzleşiyor. Canon firmasıda fotoğrafçılık anlamında şuanda dünyanın en iyi makinesini üreten firmalardan. Yeni cihazları ile birlikte daha farklı akım başlatan firma, şuanda 75MP’lık sensör içeren bir kameranın üzerinde çalıştığı iddia edildi.

Canon firması aslında dünya çapında ve oldukça kaliteli makineler üretiyor. Amatör veya profesyonel hiç fark etmiyor. Tüm herkese hitap eden cihazları ile ünlü bir firma. Zaten fotoğraf tutkunlarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Firma gelen haberlere bakılacak olursa yeni bir DSLR fotoğraf makinesinin testlerini sürdürüyor imiş.

Gelen yine sızıntılara göre Canon’un bu yeni fotoğraf makinesi 75MP gibi bir sensöre sahip olacağı söyleniyor. Müthiş ve şuanda yer yüzünde bulunmayan bir sensörün olacağı fotoğraf makinesine ilgi şimdiden büyük. Firmanın daha önce sunmuş olduğu fotoğraf makinesi EOS-1D X‘in halefi olacağı da belirtiliyor. Yine bilgiler dahilinde yeni cihazın 2013 sonlarında sunulması zor olduğu ve en erken 2014 başlarında sunulacağı yönünde bilgilerin yer aldığını söyleyebiliriz.

canon

Yeni çıkacak söylentileri dolaşan bu fotoğraf makinesine dair detaylar henüz bulunmuyor. Söylentilere bakılacak olursa Canon, bu yeni cihazda hem yeni nesil sensör deneyecek hemde işlemciyi değiştirerek yeni bir işlemci kullanacak. Çok yakında daha detaylı bilgilerin çıkmasını bizlerde ümit ediyoruz ve sizlere aktarmayı bekliyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.