DropBox’un Carousel ve MailBox Servisleri Kapanıyor

Mobil cihazların vazgeçilmez uygulamalarından DropBox, şirket tarafından yapılan açıklamada Carousel ve MailBox servislerini kapatma kararı aldığını açıkladı. Firma, Carousel ve e-Posta uygulaması olan Mailbox’’ı 2016 yılında kapatacaklarını duyurdu. Firma’dan yapılan açıklamada Mailbox’u 26 Şubat’ta, Carousel’i ise 31 Mart’ta kullanıma kapatacağını duyurdu.

Carousel’in pratik özelliklerini, Dropbox uygulamasına kendisine taşıyacaklarını belirtti. Dropbox Blog üzerinden yapılan açıklamada kullanıcıların bilgilendiren Dropbox, Mailbox üzerinde öğrendiklerini de iletişim için yeni yolları geliştirmek amacı ile kullanacaklarını açıklıyor. Dropbox, Mailbox’ı 2013 yılında 100 milyon dolara satın almış ve büyük yatırımlar yapmış idi. Bağımsız bir şekilde fotoğraf galerisi uygulaması Carousel ise 2014 yılı içerisinde kullanıma açılmıştı.

dropbox-kapaniyor

Dünya genelinde 400 milyon kullanıcıya ulaşan uygulama bulut depolama hizmeti sunuyor. Uygulamanın içerisinde yer alan iki ana servis ise bir süre sonra yayın hayatına son verecek.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.