En İyi Akıllı Saatler

Teknolojik gelişmeler bir çok alanda yenilikler getirmeyi başardı. İlk olarak 2006’lı yıllarda dokunmatik ekranlı telefonlar ortaya çıktı ve daha sonrasında birden çok alternatifler piyasada belirdi. Bunun üzerine’de teknolojiyi iyi kullanan firmalar çeşitli ürünlerde akıllı teknolojiyi piyasaya sundu. Bunların son olanı ise akıllı saatler. Sizlere en iyi akıllı saat modellerini sunmak istedik.

ALCATEL ONETOUCH WATCH

Kendisini “Akıllı Saat” gibi değil de daha çok kol saati gibi kendisini gösteren bir yapısı vardır. Akıllı Saat üreten firmaların birçoğu da bu konuda çok yol katletti. Ve Alcatel Onetouch Watch bu konuda gerçekci bir kol saati gibi kendisini gösteren ürünler arasında yer alıyor. Hem Android hem de iOS  işletim sistemine sahip cihazlarla çalışan bir yapıyada sahip. OneTouch Watch’la Alcatel, giyilebilir teknoloji alanına ilk adımını atmıştı.

en-iyi-akıllı-saatler

ALCATEL ONETOUCH WATCH ÖZELLİKLERİNE Göz ATALIM

İşletim Sistemi: Alcatel OneTouch OS
Ekran : 1,22 inç
Kalp Ritmi Sensörü: Var
Pil Gücü: 210 mAh
Fiyat: 429,90 TL

APPLE WATCH

Akıllı saatin boyutları 38 mm ve 42 mm olmak üzere iki farklı seçeneği var ve bu bizlere büyük bir avantaj sağlıyor. Çünkü kol saati dediğimiz şey o kadar kişisel bir ürün ki kolumuzda güzel durması çok önemlidir. Herkesin zevkine hitap edebilmek için farklı kasa ve kayış tasarımlarına sahip olan akıllı saatin Apple Watch Sport versiyonu lon-X’le güçlendirilmiş cam; Apple Watch versiyonu safir paslanmaz cam; Apple Watch Edition ise altın gövde ve safir paslanmazcamla birlikte geliyor.

APPLE WATCH’UN ÖZELLİKLERİNEDE Bir GÖZ ATALIM

İşletim Sistemi : WatchOS 2
Ekran : 1,5 / 1,7 inç
Kalp Ritmi Sensörü: Var
Pil Gücü: 205 mAh
Fiyat: 349 Dolar

ASUS ZENWATCH 2

Asus, pırıl pırıl alüminyum kasalı çok ince bir yapıya sahiptir. İşin güzel tarafı ise 320×32 piksel ekrana sahip akıllı saatinizi istediğiniz herhangi bir saat kayışıyla kolaylıkla değişim sağlayarak kullanabilirsiniz.

ASUS ZENWATCH 2’NİN ÖZELLİKLERİNE GÖZ ATALIM

İşletim Sistemi: Android Wear
Ekran : 1,63 / 1,49 inç
Kalp Ritmi Sensörü: Yok
Pil Gücü: 400 mAh – 300 mAh
Fiyat: 149 Dolar

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.