En İyi Windows Phone Uygulamaları

En iyi Windows Phone uygulamalarını sizler için araştırdık ve kalemimizi tekrardan elimize aldık. Şimdi sizlerle birlikte En iyi Windows Phone Uygulamalarını inceleyelim.

One Football

Futbol hakkında ki tüm haberleri, gelişmeleri,maç sonuçlarını,anlık bildirimlerimizi rahat bir şekilde almak için en çok kullanılan popüler uygulamalardan biri One Football’da temiz ve sadece akıcı arayüzü ile dikkatleri üzerine çekiyor.Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi ile birlikte olmak  üzere tüm Uluslararası Şampiyonalar ve bir çok Lig’lerden bizlere haber sunabilmektedir. Bununla kalmamakla canlı maçlarla dakika dakikasına güncellenen program ile bizlere futbol heyecanını anlık olarak yaşatabilmektedir.Bu uygulama ile Kendi takımınızın ve takip etmek istediğiniz Lig’lerin haberlerini, gelecek maçlarını ve maç takvimlerini gösteriyor.Ve En çok sevilen özelliklerinden biriside maç başlamadan dakikalar öncesinde bizlere haber vermektedir.Bu Uygulamanın boyutu ise sadece 5 MB’dir. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip uygulamadır. Ücretsizdir.

2.B612

Android işletim sistemlerinde yüklenme sayısı 50.000.000 – 100.000.000 arasında gösterilmektedir. Ve bu başarılı uygulama Windows Phone Mağaza’sına geldiğinden beride hızla yükselmeye devam etmektedir.Ön ve Arka Kamerayıda destekleyip filtre çeşitliliğide fazla olan bu uygulama sizlerin içinize sinen fotoğraflarınızı tek tuşla Twitter,Facebook,İnstagram’da paylaşmanıza imkan sağlamaktadır.Bu Uygulamanın şuan ki mağaza puanı ise 4.6’dır.Bu uygulama ile güzel fotoğraflarınızı çekebilirsiniz.Tamamen ücretsizdir.

3.Brilli Gallery Locker

Kullananların çok iyi bildiği bir programdır. Windows Phone cihazlarınızda kullanabileceğiniz tam aktif,güvenilir bir kilit uygulamasıdır. Ki bu kadar aktif herşeyi kilitleyebilen bir uygulaması yok denecek kadar az. Azdan kastımız ise örneğin biri fotoları kilitlemiyor fakat sadece resimleri kilitliyor; bazıları farklı farklı sebebsiz yere hatalar verebiliyor.Bunları yapabilen uygulamalar ise genellikle ücretli bir şekilde satılıyor.Sizlere bugün tanıttığımız bu Brilli Gallery Locker uygulaması ise bütün bu özelliklerin daha fazlasını içerisinde barındırmakta ve üstüne üstün ücretsiz olarak kullanabilmektedir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.