Galaxy Note 8.0’a Ait Yeni Fotoğraflar Ortaya Çıktı

Samsung, her ne kadar akıllı telefon dünyasında lider olsada tablet dünyasında da lider olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Bu başarısını sürdürmesi için ise çalışmalarına son sürat devam ediyor. Samsung, yeni nesil Note’u geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Note 8.0 adı verildiği tablet iPad Mini’ye rekabet olabilecek düzeyde.Samsung, bu yeni tablet ile piyasada adından söz ettireceğe benziyor. Cihazın fotoğrafları bugün itibari ile teknoloji sitelerinde yerini almış bulundu. Bu yeni cihaza ait fotoğrafları sizler için düzenledik. Galaxy Note 8.0‘un MWC 2013’te tanıtılması bekleniyor.

Samsung’un yeni tabletinin fotoğrafına baktığımız zaman S-pen kalemide yer alıyor. Diğer tabletler’de de kullanılan bu kalem, Samsung’un yeni tabletinde de ortaya çıkmış durumda.

Cihazın teknik özelliklerini incelediğimizde ise 8 inçlik bir ekrana sahip olduğunu söyleyebiliriz. 800 x 1280 ekran çözünürlüğüne de sahip olarak karşımızda. Samsung Exynos 1.5 GHz dört çekirdekli işlemcisi ve 2 GB sistem belleği bulunuyor. Arka ve ön kameralarda eksik edilmemiş. Bluetooth ve Wi-fi’de olmazsa olmazlardan tabi kide. Ek olarak’da 3G desteği bulunmakta.

Galaxy Note 8.0‘ın daha resmi olarak tanıtılmadığından, Galaxy Note 8.0’ın Türkiye fiyatı ve Galaxy Note 8.0 Türkiye’ye gelecek mi soruları için henüz erken.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.