Galaxy S7 Böyle mi Olacak?

Samsung, yeni akıllı telefonlarını birer birer çıkarmaya devam ediyor. Gün geçtikçe hızlı gelişen teknolojiye ayak uydurmak gerçekten zor. İnsanlar, her yeni bir telefonda yeni özellikler aramaya başladılar. Geçtiğimiz günlerde blogumuzda da belirttiğimiz iki ekranlı telefon bunların başında geliyor. Samsung’un yeni çıkaracağı Galaxy S7 telefonu çok konuşulacak gibi. Şimdiden arama motorlarında merak edilen telefon oldu.

Her yıl olduğu gibi bu yılda farklı bir konsept ile gelmesi beklenen Galaxy S7 akıllı telefonuna ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Jermaine Smit adlı bir tasarımcı araştırmaları sonucu Galaxy S7’nin konseptini ortaya çıkardı. Henüz resmi bir şey olmasa bile böyle araştırmalar sonucu ortaya çıkan görüntüler ve özellikler hemen hemen aynısı oluyor.

galaxy-s7

Mart 2016 yılında satışa çıkması beklenen Samsung Galaxy S7 özellikleri bakımından diğer cihazlara benziyor. Hızlı şarj özelliğini de alması beklenen cihaz, şimdiden trendler arasına girmiş durumda. Galaxy S7’de güvenlik ve kimlik doğrulama için kullanılabilecek bir retina tarayıcı olacağıda konuşulanlar arasında.

Geçtiğimiz Eylül ayında iPhone 6S ile birlikte gelen 3D Touch özelliği Galaxy S7‘de bulunacak gibi. Apple ile arasında ki farkı sürekli kapatmayı amaçlayan Samsung, Galaxy S7’de bunu başarabilecek gibi duruyor.

3d-touch

Samsung’un Galaxy S7’ye hali hazırda LG ve Huawei’nin kullanmış olduğu USB Type-C port adındaki şarj bağlantısını eklediği de gelen duyumlar arasında. Bu özellik, kullanıcıların 30 dakika ya da daha az sürede telefonlarını bir gün boyunca kullanmalarına yetecek kadar şarj etmelerini sağlayacak.

şarj-özelliği

Bunların yanı sıra Galaxy S7’nin gelmesi ile birlikte Galaxy’nin premium versiyonu olan Galaxy S7 Edge’ninde gelmesi bekleniyor.

2016 yılının Şubat ayında Barcelona’da düzenlenecek olan Mobile World Congress gündem Galaxy S7 olacak gibi duruyor. Kamera özelliğininde bu cihazda patlama yapması kuvvetli yüksek ihtimal diye konuşuluyor. Bakalım bizlerde Şubat ayını bekleyip göreceğiz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.