Google Glass’ın Ayak Sesleri

1

Biliyoruz ki günümüzde teknolojinin en önde gelen markalarının başında Google yer almaktadır. Çoğumuzun yalnızca arama motoru olarak kullandığı ve bildiği Google aslında bu muhteşem özelliğinin yanında birçok farklı hizmet de vermektedir.

Son olarak geçtiğimiz günlerde duyurulan Google Glass için yeni gelişmeler yayınlandı. Özellikle son dönemlerde Google tamamen bu alet üzerine yoğunlaşmıştı. Modern bir gözlüğü anımsatan gözlük, aslında normal bir gözlükten çok daha fazlası.  Bu gözlük sayesinde istediğiniz zaman fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Hatta Google Glass’ı kaybolduğunuzu düşündüğünüz bir anda navigasyon cihazı olarak bile kullanabilirsiniz.

Ayrıca yayınlanan son bilgilerle de birlikte bu akıllı gözlüğün sitesi de hizmete sunuldu. Site oldukça sade olurken, site üzerinden Google Glass hakkındaki her şeyi detaylı bir şekilde öğrenebiliyoruz. Sitenin adresi ise http://www.google.com/glass/start/  olmuş. Google, aleti ilk dönemler için yalnızca belli kişilere satmayı planlıyor.

Project Glass

Ayrıca aletin fiyatı da 1500 dolar olarak belirlenmiş. Bu inanılmaz özelliklere sahip olan gözlüğü satın almak için 27 Şubat’a kadar beklemek durumundayız.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.