Görünmez Tren Geliyor

Japonlar her geçen gün yeni bir icadı ile dünya gündemine düşmeye devam ediyor. Teknoloji alanında gösterdikleri başarı ile gerek kendi ülkelerine, gerekse de ülkemiz de dahil olmak üzere dünya ülkelerine birçok konuda icat gönderip dünya teknolojisinin gelişmesine yardımcı oluyorlar. Son zamanlarda yeniden gündeme gelen ve gelmeye de devam edecek gibi olan Japonya’dan inanılmaz bir icat daha geliyor.

Bu Tren Görünmez!

Japonların hayata geçireceği ve aynı zamanda da Tokyo’da denenmeye başlayacak olan proje 2018 yılı için hazırlanmaya başladı. Tokyo 2018 Projesi kapsamında sunulacak ve dünya basınına gösterilecek olan görünmez tren projesi daha şimdiden büyük oranda ilgi görmeye başlayarak şaşırtmaya başladı bile.

Görünmez Trenin Tasarımcısı Belli Oldu

Japonya tarafından yapılacak görünmez trene ait olan ilk tasarım yapıldı ve bazı görüntüler basına sızmaya başladı. Tasarımı yapan kişi ise; Japonya’da aldığı ödüller ile dikkatleri üzerine toplayan başarılı mimar; Kazuyo Sejima olmaktadır. Sejima’nın tasarımı da büyük beğeni toplayarak 2018 yılına kadar gelen ayrıntılar beklenmeye devam ediyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.