Instagram 100 Milyonu Geçti

2

Son yıllarda sıkça kullanılan sosyal ağlar, cep telefonlarında kullanılabilirlik özelliği ile daha bir kullanışlı oldu. Hemen hemen herkesin elinde bir akıllı telefon görüyoruz ve bu akıllı telefonlarda Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlar mevcut. Bu sosyal ağlar ile herkes birbirinden haberdar oluyor ve çekilen fotoğraflar buradan da görülebiliyor.

Dünyada en çok kullanılan sosyal ağlardan olan Instagram, geçtiğimiz aylarda çok tepki almıştı. Kullanıcılarının resimlerini satma kararı, kullanıcılarda bir şok etkisi yaratmıştı. Instagram, bunu her ne kadar yalanlasa da bir çok kullanıcıyı kaybetmişti. Ancak Instagram, kaybettiği kullanıcıları sanırım tekrardan kazanmış olacak ki bugün 100 milyon barajını geçtiğini duyurdu.

ınstagram

Instagram bugün yaptığı açıklamada 100 milyon kullanıcıya ulaştıklarını ve tüm hızıyla yeni kullanıcılara hitap edecekleri şekilde çalıştıklarını bildirdi. Her ne kadar gizlilik politikasında fotoğrafları satma ve paylaşma gibi bir madde olsada kullanıcılar Instagram’ı bırakamıyor.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Erhan dedi ki:

    ne sosyal ağ meraklısıymışız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.