iOs 9.3.5 Güncellemesi Sunuldu

Akıllı telefon dünyası güncelleme haberleri ile çalkalanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Android Nougat 7.0 güncellemesi ile başlayan serüven iOs’un yeni güncellemesi ile devam etmekte. Apple’ın bir etkinliğinde görülen güncellemeye dair bilgiler yer alıyor. Firma bu yeni etkinlikte merakla beklenen yeni nesil iPhone modellerini gün yüzüne çıkartması da planlanıyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus adı ile yeni bri telefonun geleceği söylenirken aynı zamanda iPhone 6 SE ve iPhone 6 SE Plus adı ile sunulabileceğine dair de bazı iddialar son günlerde dikkatleri çekmiş idi. Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri iOS 10 olarak yeni mobil işletim sistemi üzerinde çalışarak gelecek. iOS 10 Eylül ayında ayrıca daha önce sunulan bir çok iPhone ve iPad modeli için de güncelleme olarak yayınlanması söz konusu.

Apple, iOS 9 güncellemelerini de sunmayı ihmal etmemeye özen gösteriyor. Kısa bir süre önce iOS 9.3.4 adında bir güncelleme gelmiş ve bu güncellemenin iOS 10 öncesinde son iOS 9 güncellemesi olabileceği tahminini yapmış idi. Fakat Apple, şaşırtıcı biçimde yeni bir güncelleme daha sundu. Bu yeni güncelleme de iOS 9.3.5 adı ile geldi.

iOS 9.3.5 güncellemesi iPhone ve iPad için güvenlik güncellemesi içeriyor ve iPhone için 26.7MB doya büyüklüğü ile geliyor. Daha önce gelen iOS 9.3.4 güncellemesi de sadece güvenlik güncellemesi içeriyordu.

iOS 9.3.5 güncellemesi iPhone 4s ve sonrası iPhone modelleri ile iPad 2 ve sonrası iPad modellerine yüklenebilir. Ayrıca iPod Touch 5. nesil ve sonrası da bu güncellemeyi alıyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.