iPod Touch 100 Milyon Sattı

1

Dünya teknoloji devi Apple, yeni satış rakamları ile rekorlar kırıyor. Apple şirketinin popülerlik ve yükselmesinde en önemli taşlarından olan iPod Touch, 2007 yılından beri 100 milyon satış rakamını bırakan tek multimedya cihazı olarak tarihe geçti.

Apple’ın şu son günlerde yeni bir iPod Touch üzerinde çalıştığı iddiaları gündemdeydi. Yeni iPod’un arka kamerası bulunmayacak şekilde geleceği de iddialar arasında. 2007 yılında ilk kez duyurulan iPod Touch, hatırlayacağınız gibi iPhone tasarımına oldukça benziyordu. Apple’ın dönüm noktalarından birisi olan iPod ürünü en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyordu. iPod Touch’un oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

ipod-touch-100-milyon

Son dönemlerde sizlere sürekli akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar konusunda bilgiler veriyoruz ancak iPod Touch kendi alanında kırılması zor bir rekora imza attı. Dünya üzerinde başka hiçbir multimedya cihazının bu satış rakamlarına ulaşması oldukça zor görünmekte. iPod Touch‘un bu başarısını bizlerde kutluyoruz. Yeni nesil iPod Touch’lardaki alternatif renk seçenekleri olacağı duyurusunu da sizlere yapalım.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.