iWatch Fitness Odaklı Olacak Gibi Görünüyor

1

Son zamanlarda yayılan söylentilere göre Apple Firması iWatch projesinde çalışmak üzere bir çok uzmanı ve dizayneri işe alıyor. Apple ın bu yeni ‘’giyilebilir küçük aleti’’ hakkında ki söylentiler uzun zamandan beri gündemde fakat bizler iPhone ve iPad gibi geleneksel ürünlerin piyasa çıkmasından önce verilen ürün haberlerini veya materyal sızıntılarını henüz göremedik. Apple ın şu aralar uzmanlık alanları vücut geliştirme, tıbbi algılayıcılar ve vücut geliştirme temelli yazılımlar olan bir ekibi kiraladığı öne sürüldü. Bu ekibin özellikle iWatch projesinde çalışacaklarına inanılıyor.

Ayrıca Apple ın küresel pazarlamasının başında bulunan Phil Schiller ve ekibinin Juwbon Up ve Nike Fuel Band gibi diğer fitness ürünlerini araştırdıkları öne sürülüyor. Ayrıca bir kaynağa göre, Apple iWatch projesinde görevlendirmek üzere ilk piyasaya sürülen iPhone un dahili bileşenlerini oluşturan mühendisleri dahi tekrar işe aldı.

iwathc-apple

Ayrıca yine bu kaynağa bu göre Apple firması kendi bünyesinin değişik departmanlarında çalışan enerji (şarj) uzmanlarını bir araya getirip iWatch un bataryasının esnek olması için görevlendirdi. Apple ın en son ve patentli, parmak izi okuyucu sensörünün de iWatch ile görücüye çıkması planlanıyor. Bunun yanında Apple Firması nın uyku modu alanında uzmanlaşmış mühendislerden etkili bir ekip oluşturup bu proje kapsamında işe alması bekleniyor. Son söylentilere göre Apple iWatch 2014 yılına kadar piyasada ki yerini maalesef alamayacak ki bu söylentiler son zamanlar da yüksek sesle telaffuz edilmeye başlanıldı.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.