LG’ den G Stylo Kalemli Phablet

1

Günümüz modern teknolojisinin hızlı gelişimi ile birlikte mobil ve akıllı cihazlarda yaşamın her alanında kendisine en etkin şekilde yer bulurken özellikle de bu tip cihazların interneti insanların bulundukları her alana en etkili şekilde taşıyor olması dolayısı ile günümüz modern çağında yaygın bir şekilde internet kullanımı da bulunuyor. Modern teknoloji bu şekilde yaşamın her alanında son derece önemli yeni nesil avantajlar ve kolaylıklar getirmekte olduğu gibi aynı zamanda da çeşitli sorunların ortaya çıkmasına yol açıyor. Son yıllarda büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojinin sunduğu yeni nesil imkanlar ile birlikte mobil teknoloji yaşamın her alanında kendisini en etkin şekilde gösteriyor.

LG G Stylo

Özellikle de insanların bireysel kullanımları ile sınırlı kalmayan teknolojik yenilikler günümüz modern çağında kurumsal sektörlerde ve devlet kurumlarında da kendisini en etkin şekilde gösteriyor. Son yıllarda bu şekilde yaşamın her alanında kendisine yer bulan teknolojik yenilikler ile yapılan işlemlerde de oldukça önemli kolaylıklardan ve avantajlardan yararlanılabiliyor. Günümüz modern teknolojisinin lider teknoloji markalarından birisi olan LG’ den yeni bir hamle geldi. Özellikle de geniş ekran mobil teknoloji alanında en iyi ve ben başarılı örnekleri ortaya çıkartan LG yeni nesil donanımıyla ve dev ekranı ile etkileyici bir akıllı cihaz kullanım deneyimi sunan LG G Stylo’ yu tanıttı.

LG tarafından tanıtımı yapılan yeni phablet LG G Stylo modeli şu anlık sadece Asya kıtasındaki ülkelerde satışa sunuluyor. Kalemi bulunan bu akıllı cihaz, büyük ekranı telefon piyasasında oldukça büyük bir zorlama yaratmayacak ki bu özellikle Güney Koreli teknoloji devi Samsung’ un yeni piyasaya sürmüş olduğu geniş ekranlı Galaxy Note 4 için herhangi bir endişe girmesine gerek bırakmıyor.

LG G Stylo phablet modeli özellikle de 5,7 inçlik ve 1280×720 piksel dev ekrana sahiptir. Ayrıca 64-bit 1,2GHz dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemci, 1,5GB RAM ve 8GB depolama alanı ile farklı akıllı cihaz kullanım deneyimi getiriyor. Arka kamerası 8 megapiksel, ön kamerası 5 megapiksel çözünürlüğündeki telefon, 3.000mAh’lik bir pil ile de uzun bir dayanıklılık gösteriyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.