Metal Kasalı Galaxy S5 mi Geliyor?

1

Teknoloji dünyasının hızına yetişmek oldukça zor. Her an her saniye farklı konsepte yenilikler ile karşımıza çıkan şirketler bunları akıllı telefonlar üzerinden çok başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Gerçekten inanılmaz ve akla hayale sığamayacak üretimler yapan şirketler son yıllarda kendilerini aşmış durumda. Samsung ise bunların öncüsü diyebiliriz. Geçtiğimiz ay Galaxy serisinin son halkası olan Galaxy S5’i tanıtmış ve tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmişti.

Haberimiz ise yine bir Galaxy S5 üzerinden. Bilindiği gibi artık şirketler bir modeli piyasaya sürdükten sonra aynı modelin değişik konseptleri ile karşımıza çıkıyorlar. Sadece bir model ile kalınmıyor ve böylece şirketin daha çok satış rakamlarına yükselmesine neden oluyor. Bugün çıkan daha doğrusu sızdırılan haberlerde Galaxy S5’in metal kasalı konsept tasarımı ile geleceği söylendi. Bunu daha önce iPhone 5C’de görmüştük. Alüminyum konsept tasarıma sahip olan iPhone 5C şu an dünyada pek tutulmadı. Samsung ise bu konsept tasarımı ile tabuları yıkabilecek mi bakalım?

samsung-galaxy-f-concept-by-ivo-mari

Geçtiğimiz aylarda MWC 2014 etkinliğinde sadece normal bir Galaxy S5 açıklayan şirket, Galaxy S5 tanıtımdan sonra yapılan söylentiler ise Samsung’un yine bu yıl içerisinde 64 bit işlemcili metal kasalı bir akıllı telefon tanıtabileceği yönünde. Doğal olarak 11 Nisanda dünya çapında satışa sunulacak Galaxy S5’e göre Mayıs ayında tanıtılacağı iddia edilen metal kasalı sürüm daha pahalı olması beklentiler arasında. Tabi özelliklerinde de önemli ölçüde farklılıklar olacağını söyleyebiliriz. Quad HD 1440 x 2560 piksel ekrana sahip olması farklılıklardan bir tanesi.

Galaxy F adı verilen telefonun tasarımını ise Ivo Marić yapmış. Galaxy F adlı akıllı telefona ait görüntüleri aşağıdan göz atabilirsiniz.

samsung-galaxy-f-concept-by-ivo-mari-1

samsung-galaxy-f-concept-by-ivo-mari-2

samsung-galaxy-f-concept-by-ivo-mari-3

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. Aras dedi ki:

    Gayet hoş duruyor.Bence samsung bu adımı atmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.