Microsoft: Xbox One ile Kendi Oyununuzu Yapın

Günümüz dünyasında teknoloji devi olan firmalar kendi aralarında gerçekleştirmekte oldukları teknoloji yarışı ile günümüz dünyasının teknolojisine yön vermeye devam etmektedirler. Bu çetin mücadele içerisinde günümüz dünyasının teknolojisinin ulaşmış olduğu nokta her geçen bir üst noktaya ulaşmaya devam etmektedir.

Bu arada teknolojinin bu denli hızlı bir şekilde gelişmesini günümüz dünyasının kullanıcılarına en başarılı şekilde ulaştırılabilmesine olanak sağlayacak yazılımlar geliştirmekte olan Microsoft firması tüm dünya genelinde özellikle oyun alanında devrim yaratacak yeni bir olanağı günümüz kullanıcılarına sunmaktadır.

Microsoft tarafından yapılan bu yenilik sayesinde günümüzde artık Xbox One kullanıcıları oyun geliştirebilme olanağına sahip olabilecektir. Microsoft firması tarafından yapılan açıklamaya göre günümüzde piyasaya sürülmesi planlanmakta olan Xbox One oyun konsolu üzerinde kullanıcılar sadece oyun oynamak amacı ile değil ayrıca oyun üretimi için kullanabilme olanağına sahip olabilecektir.

Xbox-One

Microsoft firması tarafından yapılan açıklama ile kullanıcıların Xbox One oyun konsolu üzerinde yapacakları oyunların bu oyun platformunu bir oyun cehennemine dönüşmeyeceği belirtilmektedir. Çünkü Microsoft firması bu yenilik ile kullanıcıların yapacakları oyunların market içerisinde yer almasıdır. Market içerisinde bölümler olacak ve bu bölümler içerisinde Microsoft firması tarafından desteklenmekte olanlar, sahnelenen içerik gibi bölümlerden, gezerken keşfedilebilinecekler, önerilenler, trend olanlar gibi bölümlere kadar uzanan bir içeriğe sahip olması amaçlanmaktadır. Kullanıcılar aradıklarını bu bölümler içerisinde rahatlıkla bulabilme olanağına sahip olabilecektir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.