Motorola X Phone Özellikleri

Teknolojiyi yakından takip edenler biliyor ki Google, Motorola şirketini satın almıştı. Teknoloji dünyasında yayılan bir dedikoduya göre de Google ve Motorola bu yıl yeni bir akıllı telefon üretmek için kolları sıvamış. Google veya Motorola tarafından resmi bir açıklama olmasada böyle bir girişimin olması için bir engel yok.

İnternet dünyası, Google ve Motorola’nın ortak ürünü olan Motorola X Phone‘a ait olduğu öne sürülen özelliklerle çalkalanıyor. Bizde internet dünyasında aslı astarı olmadan yayılan bu özellikleri bu yazıda birleştirip sizlere sunacağız.

Bu akıllı telefon hakkında söylenen en ilginç ve farklı özelliklerden biriside telefonun özelleştirilebilir olacağı söylentisi. Yani siz cihazınızda olmasını istediğiniz RAM miktarını, dahili hafıza miktarını, kamera özelliklerini Motorola’ya vereceksiniz ve Motorola size özel bir telefon üretecek.

motorola-x

Bunlara ek olarak kullanıcılar kendilerine özel ekran açılış kilidi kullanabilecek. Cihaz üretilip size teslim edilmeden önce size özel duvar kağıtları, zil sesleri gibi seçeneklerle de yüklü olarak gelecek.

Bu akıllı cihazın ekranının 4.7 inç olacağı ve Gorilla Glass’tan daha güçlü safir camdan üretileceği de söylentiler arasında yer alıyor. Akıllı telefon 2 GHz frekans hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemciye sahip olacak. Batarya gücü ise 4000 mAh olacak. Bazı söylentilere göre de akıllı cihazın Sony Xperia Z gibi su geçirmez olacağıda gelen bilgiler arasında.

x-phone-google-motorola-android

Çeşitli internet sitelerinde cihazın Temmuz ayında tanıtılacağı ve en geç Kasım ayında raflarda olacağı söylentileri de dolaşıyor.

En başta da dediğimiz gibi bu bilgilerin hepsi söylendi. Hiçbirinin doğru ya da yanlış olduğu bilinmiyor. Bunu ancak zaman gösterecek.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.