Nokia Lumia 1320 ile Gelen Yeni Özellikler

1

Mobil alanda teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Mobil teknolojinin hızlı gelişmesinde de, teknoloji devlerinin var olan kızgın yarışının etkisi çok büyük olduğu söylenebilir. Bu kapsamda da bu yarış içerisinde geride kaldığı düşünülen Nokia markası da özellikle Lumia ailesi ile yeni nesil akıllı cep telefonu piyasasında etkin bir şekilde yer aldığınız herkese gösterdi.

Şimdilerde ise Nokia Lumia ailesine yeni dahil olan Lumia 1320, ailesini büyük ekran cihazlar ile genişletmeye devam etmektedir. Windows Phone 8 platformuyla eski güzel günlerine geri dönen Nokia, geçtiğimiz günlerde düzenlenen MWC 2014’te Android sürümüyle çalışan Nokia X’i gözler önüne serdi.

Lumia 1320’nin ilk dikkat çeken yanlarının başında da geniş ve devasa ekranıdır. Büyük ekranı sayesinde videolardan, oyunlardan ve uygulamalardan görsel açıdan çok daha keyifli ve kaliteli bir deneyim alınabilmesine olanak sağlıyor. Lumia 1320, üzerinde tam 6.0 inç boyutunda geniş bir ekranı mevcut.

lumia-1320

Lumia 1320, SIM kart ve microSD kart slotunu çıkartılabilir kapağının hemen altında saklıyor. Kolay bir şekilde çıkan kapağının altında ise başka herhangi bir slot ise bulunmuyor. Nokia Lumia 1320 yeni nesil akıllı cep telefonu üzerinde işlemlerin yapılması çok daha hızlı ve çok daha kolay hale getirilmiş. Bu durumda kullanım sırasında gerçekten yüksek bir performans alınabilmesine olanak sağlıyor. Lumia 1320’de en çok sevilen özelliklerden birisi de geniş ekranı ile oyun deneyimini tabletteymiş gibi sunuyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.