Nvidia GeForce GTX 760 Hakkında

Nvidia her geçen kendisini çok daha yüksek bir şekilde geliştirmeye devam ederek her türde kullanıcıya özel olarak çok daha yüksek performans kapasitesi sunmaktadır. Nvidia firmasının son gözdesi olan GeForce GTX 760 ekran kartı modeli günümüzde orta segment kullanıcılara çok daha yüksek bir performans sunmaktadır.

Günümüzde Nvidia firmasının birbirinden yüksek teknolojiye sahip yeni nesil ekran kartı modellerini kısa bir süre içerisinde bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunması sayesinde ekran kartı piyasası içerisinde yeni nesil ekran kartı modelleri arasında büyük bir hareketlilik yaşanmaktadır.

Bu noktada GeForce GTX 760 ekran kartı modeli anakart üzerinde iki yuvalık yer kaplayacak niteliğe sahip olan ekran kartı modeli aynı zamanda da SLI desteği de sunmaktadır. Bu sayede çoklu GPU kullanımına da olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda da arka bağlantıları üzerinde yer alan iki adet DVI, HDMI ve DisplayPort arabirimleri de daha geniş bir kullanım seçeneğini kullanıcılara sunmaktadır.

Nvidia GeForce GTX 760

Günümüzde özellikle bilgisayar oyunları üzerinde yaşanan gelişmeler ve yenilikler neticesinde orta segment oyun severler Nvidia’ nın bu yeni nesil ekran kartı modeli olan GeForce GTX 760 modeli ile çok daha yüksek bir kapasite de oyun oynayabilme olanağına sahip olabilmektedir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.